Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da son bölümde kimler eleme adayı oldu? (13 Haziran)
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da son bölümde kimler eleme adayı oldu? (13 Haziran)
Survivor 2016'nın 95. bölümü TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazanmak için canla başla bir mücadele içerisine girdiler. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve ada konseyinden elme adayı olarak kim çıktı? İşte Survivor son bölümden detaylar ve ikinci dokunulmazlık oyununun oyanacağı Survivor yeni bölümün fragmanı...
Magazin 13 Haziran 2016 - 23:11

TV8’in popüler yarışması Survivor’da finale yaklaşıldıkça gerilim yükseliyor. Survivor 2016’nın 95. bölümü 13 Haziran akşamı seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler yarışmanın son haftalarına yaklaşırken kritik bir dokunulmazlık oyununa çıktılar. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve eleme potasına kim girdi? İşte Survivor son bölümden detaylar ve ikinci dokunulmazlık oyununun oyanacağı Survivor yeni bölümün fragmanı…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Büyük finale sayılı haftalar kala Ünlüler ve Gönüllüler hayatlarının en kritik dokunulmazlık oyunlarından birine çıktılar. Çok zorlu bir parkurda ellerinden geleni yapan iki takımdan Ünlüler, oyunu 10-7’lik skorla kazandı. Oyun sonrası bir tarafta sevinç hakimken diğer tarafta ise hayal kırıklığı yaşandı.

 

SURVİVOR’DA ELEMEYE KİM KALDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’de bir kişinin ismi gitme adayı olarak yazıldı. İbrahim, dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde ismi yazılan isim oldu.

 

ATAKAN'DAN SEMİH'E: “SIRA SANA GELDİ!”

Eleme gerilimi yükselirken Atakan, Semih'e tepki gösterdi. Semih, yeni bölümdeki dokunulmazlık oyununun dengeleri değiştirebileceğini belirtirken Atakan, Semih'in tutumuna sert tepki verdi. Atakan, Semih'i bu ana kadar insanları elemek için dokunulmazlıkları kaybettirdiğini ama şimdi sıra ona geldiği için Atakan'ı dışarıda bırakmamak lazım, diye konuştuğunu söyledi.

NAGİHAN: “KİMSEDEN KORKUM YOK”

Survivor yeni bölüm tanıtımında Nagihan'ın ise Atakan'a gönderme yaptığı görülüyor. Nagihan, Atakan'ın onu elemek için her şeyi denediğini ama kendisinin kimseden korkusu olmadığını açıkladı.

ZORLU BİR PARKUR!

Survivor'da yarışmacılar bu bölümde zorlu bir parkur bekliyor. Survivor 95. bölüm fragmanında yarışmacıların sıklıkla tökezledikleri ya da düştükleri görülüyor. Belli ki eleme gerilimi ve zorlu parkur gönüllüler ve ünlüleri oldukça zorlayacak! Semih, bu dokunulmazlık oyunu ile umdunda olmadığı insanların hayatından çıkacağını iddia ediyor.
12 Haziran tarihli Survivor son bölümde Gönüllüler ve Ünlüler bir süreliğine onları adadan uzaklaştıracak bir ödül için, New York seyahati için yarıştılar. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı ödül oyununda New York'a gitmek isteyen iki takımda oldukça motiveydi.

SURVİVOR’DA İKİNCİ DOKUNULMAZLI KOYUNU BU AKŞAM

Eleme gecesi öncesi potaya kimlerin gireceğinin belirleneceği ikinci dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi bu akşam yapılacak. Diğer eleme adaylarının kimler olacağı merak ediliyor. İşte Survivor yeni bölüm fragmanı…

 

Son güncelleme: 08:54 - 14.06.2016