Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kimler eleme adayı? Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor’da kimler eleme adayı? Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor 2016'nın 81. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler hayati öneme sahip dokunulmazlık oyunu için mücadele verdiler. Dokunulmazlık oyunu sonrası iki isim eleme adayı olarak belirlendi.
Magazin 30 Mayıs 2016 - 07:28

TV8 ve ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 81. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık için kıyasıya bir yarışa girdiler. Oyunu kaybeden takımdan iki kişi eleme potasına girdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’un hayati öneme sahip yarışması olan dokunulmazlık oyunu için her iki takım da ellerinden gelen mücadeleye verdiler fakat galip gelen taraf 10’a 6’lık skorla Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Ünlüler adadan bir kişi göndermek için konsyede iki isim vermek zorunda kaldılar. Gecede en çok ismi yazılan Semih olurken biresysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yunus ise Yattara’nın adını verdi.

ACUN’DAN SİGARA OLAYINA YANIT

Damla’nın adada sigara içerken görüntülenmesini sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Acun ise bu görüntülerin ardından konseyde sigara olayına açıklık getirdi. Ilıcalı, Damla'nın sigarayı çalışanlardan edindiğini ifade etti ve uyarılarda bulundu.

 

Son güncelleme: 15:39 - 30.05.2016