Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ilk finalist kim oldu? Final sembol oyununu kim kazandı?
Survivor’da ilk finalist kim oldu? Final sembol oyununu kim kazandı?
Survivor 2016'nın 84. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler Kıbrıs'ta yapılacak finale gidebilmek için zorlu bir mücadele verdiler.
Magazin 1 Haziran 2016 - 23:50

Survivor 84. bölümde, yarışmacılar finale direkt gidebilmek zorlu bir mücadeleye girişti. Final sembolünün son oyununda Atakan ile karşılaşan Damla,  Survivor finaline direkt katılacak isim oldu.

SURVİVOR’DAN ELENEN İSİM YATTARA

Survivor’da önceki akşam adaya bir kişi daha veda etti. Nagihan, Semih ve Yattara’nın SMS’e kaldığı konseyde, Yattara diğer isimlerden daha az oy alarak Survivor’dan elenmişti.

NAGİHAN, YATTARA’NIN ELENMESİNE ÜZGÜN

Survivor’da Yattara’nın adaya veda etmesinin ardından çok üzülen Nagihan buruk bir sevinç yaşadığını belirtiyor. Öte yandan Yattara’nın gidişi ile birlikte Gönüllüler’de bir sevinç havası esiyor. Eleme gecesinin ardından kritik yapan Gönüllüler “Biz şovumuza devam ederiz bu saatten sonra” diyerek iddialı konuşmalarda bulunuyor.

Son güncelleme: 08:17 - 02.06.2016
Etiketler