Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim elendi? 14 Haziran – SMS oylaması / Survivor yeni bölüm fragmanı!
Survivor’da kim elendi? 14 Haziran – SMS oylaması / Survivor yeni bölüm fragmanı!
Eleme gecesinin olduğu Survivor 2016 son bölüm TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölümün ardından yarışmaya bir kişi veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor'un bir önceki bölümünde ilk dokunulmazlık oyunundan 10 - 7'lik skorla Ünlüler galip ayrılmış Gönüllüler'den İbrahim'in ismi eleme adayı olarak çıkmıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise Gönüllüler takımı 10- 6'lık skorla galip geldi. Bu oyunun sonucunda Semih ve Yunus Günçe eleme adayı olarak belirlenmişti. İşte Survivor'dan elenen isim ve Nagihan'ın şok görüntülerinin olduğu Survivor yeni bölüm fragmanı...
Magazin 15 Haziran 2016 - 00:16

Survivor’da final öncesi bir kritk eleme gecesi daha yaşandı! Survivor 2016’nın 96. bölüm 14 Haziran akşamı TV8’de ekrana geldi ve eleme heyecanı yaşandı. Dünkü bölümde hem dokunulmazlık hem de eleme vardı! Peki 14 Haziran tarihli Survivor’da SMS kim elendi? Bilindiği gibi Survivor adasında eleme potasında İbrahim, Semih ve Yunus eleme potasındaydı!

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

14 Haziran akşamı Survivor son bölümde büyük oylama yapıldı. Acun Beyoğlu 1. Noter Vekili Başkatip Feryal Alkan’ın onayladığı büyük oylama sonucu oluşan sıralamayı açıklarken gerilim had safhadaydı. Acun büyük oylamadan en az oy alan isim olarak Yunus Günçe’yi açıkladı ve Yunu Günçe elenen isim olarak Survivor adasına veda etti! Yunus Günçe ismi açıkladığında hızla başanı yukarı aşağıya salladı. Konsey sırasında Yunus Günçe ile Semih arasında da gerinlik çıktı. Yunus Günçe, Semih’i laf taşımakla suçladı ki Semih buna haddini bil diyerek cevap verdi. Ancak Acun Ilıcalı “Haddini bil” diyemezsin diyerek Semih’i uyardı.

 

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’un bir önceki bölümünde ilk dokunulmazlık oyunundan 10 – 7’lik skorla Ünlüler galip ayrılmış Gönüllüler’den İbrahim’in ismi eleme adayı olarak çıkmıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise Gönüllüler takımı 10- 6’lık skorla galip geldi.

SURVIVOR BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor’da 14 Haziran günü ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanırken, Ünlüler takımı Bireysel dokunulmazlık için ter döktü. Survivor’da Ünlüler takımından Bireysel dokunulmazlık oyununu Atakan kazandı.

DOKUNULMAZLIKTA KİMLERİN İSMİ YAZILDI?

Survivor'da önceki gün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetmiş, dokunulmazlık sonrası yapılan konseyde ilk eleme adayı İbrahim olmuştu.  İkinci dokunulmazlık oyununu ardından Ünlüler takımından eleme adayı olan isimler Semih ve Yunus Günçe oldu. Böylece kritik SMS’e; İbrahim, Semih ve Yunus Günçe kaldı.

YUNUS GÜNÇE KİMDİR?

Yunus Günçe, 1976 Almanya doğumlu olan sinema-dizi oyuncusu, aslen Trabzonludur. Number One TV'da başladığı DJ'lik kariyerine Radio Hot'ta devam eden Yunus Günçe, TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yaptı. Hot TV'de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV'de devam etti. Yunus Günçe, TRT 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapan ayrıca pek çok markanın reklam filmlerinde seslendirme yapan Yunus Günçe, Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan'ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol aldı.

Türkiye'nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır. Şu anda Asmalımescit Novo'da Salı geceleri çalmaktadır.

Yunus Günçe, kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır.2011 itibariyle Cnn Türk'te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmaktadır.Ayrıca TRT Spor kanalında Sporaktif programını sunmaktadır.

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe, İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izleyenleri ile buluşmaktadır.

Rol aldığı diziler

2008 : Rüzgâr
2007 : Gemilerde Talim Var
2006 : Candan Öte
2005 : Sihirli Annem
2005 : Savcının Karısı
2005 : Aşk Her Yaşta
2004 : Görünmez Adam
2003 : Aşk Olsun
2002 : Bir Tatlı Huzur
2002 : Koçum Benim
Rol aldığı filmler
2004 : Hırsız Var
2002 : O Şimdi Asker

ATAKAN TEK TABANCA TAKILIYOR

Nagihan'la konuşmasının ardından Semih'in rahatsız oluğunu belirten Avatar Atakan “Nagihan bir şey yapacağı zaman Semih'e sormadan karar veremez hale geldi.” diyerek Nagihan'a hiçbir zaman güvenilmeyeceğini belirtti. Başarılı yarışmacı Semih için ise arkasından kuyu kazdığını dile getirdi. Öte yandan Yunus'un sürekli laf değiştirdiğini ve sattığından bahsetti. Bu durumda her türlü hazırlığını yaptığını söyledi.

SURVİVOR 97. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor yeni bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. 97. bölüm tanıtımında Semih’in yine iddialı olduğu görülürken Atakan ile Nagihan arasında gerginlik tırmanıyor. Nagihan, Atakan’a “Defol git” diyecek! Ayrıca bu bölümde ödül oyunu oynanacak ki Survivor yeni bölümün ödül oyununda şok bir gelişme olacağı görüldü!

NAGİHAN SAKATLANIYOR MU?

Yarışmanın yeni bölümü için yayımlanan fragmanın son kısmında ödül oyunundan görüntüler bulunuyor. Bir görüntü de ise Nagihan’ın acılar içinde yerde kıvrandığına şahit oluyoruz. Nagihan, Survivor yeni bölümde ciddi bir sakatlık mı yaşayacak? İşte Survivor yeni bölüm fragmanı…

Son güncelleme: 07:54 - 15.06.2016