Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim elendi? (24 Mayıs) Survivor son bölümde heyecan doruktaydı
Survivor’da kim elendi? (24 Mayıs) Survivor son bölümde heyecan doruktaydı
Survivor 2016'nın 77. bölümü dün akşam yayınlandı. Survivor 2016 son bölümde dün akşam eleme heyecanı yaşandı ve bir kişi adaya veda etti.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 07:29

TV8 ve ekranların en sevilen yarışma programı Survivor 2016’nın 77. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde bir kişi adaya veda etti.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

İlk dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler’de Atakan ve Yunus Günçe’nin ismi konseyde yazılmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise büyük bir gerilimin ardından Gönüllüler kaybetmiş ve konseyde Gizem Memiç ve Damla’nın isimleri yazılmıştı. Dünkü elemde ise seyirciden en az oyu alan Gizem Memiç olunca yarışmaya veda etti.

 

SMS OYLAMASINDA KİM BİRİNCİ OLDU?

Dokunulmazlık oyunlarının ardından ismi yazılan 4 isimden Gizem Memiç en az oyu alarak dördüncü oldu. Yunus Günçe üçüncü oldu. Atakan ikinci olurken Damla ise büyük bir sürpriz yaparak birinci oldu.

 

KADINLARDA FİNAL SEMBOLÜNÜ KİM KAZANDI?

Kıbrıs için erken bilet niteliğinde olan Final Sembol oyununu kadınlarda finalde Nagihan’ı 2 – 1’lik skorla yenen Damla oldu.

ERKEKLERDE FİNAL SEMBOLÜNÜ KİM KAZANDI?

Kıbrıs finaline erken gidiş niteliği taşıyan final sembolü oyununu finalde Serkay’ı 2 – 1’lik skorla yenen İbrahim oldu. Böylelikle yemek ödülü de Gönüllüler’e gitmiş oldu.

İLK FİNALİST HAFTAYA BELLİ OLUYOR

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, final sembolü oyunun final ve yarı finalinin haftaya oynanacağını ve ilk finalistin belli olacağını belirtti.

ACUN AÇIKLADI YARIŞMACILAR ŞAŞKINA DÖNDÜ

Acun Ilıcalı daha önce söylediği üç büyük ödülün ilkini açıkladı. Acun Ilıcalı, kazanan takımın jete binip 6 saatlik bir yolculuğun ardından NBA Batı Finali’ni izleme şansını elde edeceğini söyledi. Ödülü duyan yarışmacılar hayli heyecanlandı…

Son güncelleme: 12:38 - 25.05.2016