Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim elendi? (28 Haziran) Survivor finale kim kaldı? İşte finale çıkan o isim!
Survivor’da kim elendi? (28 Haziran) Survivor finale kim kaldı? İşte finale çıkan o isim!
Survivor 2016'da yarı final oylaması yapıldı ve Survivor'da elenen isim ile finale çıkan isim belli oldu! Survivor 2016 yeni bölümde Gönüllüler takımından Damla Can ile Ünlüler takımından Atakan yarı final mücadelesine çıkmıştı. SMS oylaması sonucu Survivor'da elenen isim Damla oldu. Finalde Serkay'ın rakibi Atakan oldu! İşte Survivor yarı finalinden detaylar!...
Magazin 28 Haziran 2016 - 23:05

TV8 ve ekranların en zor, en keyifli yarışma programı olan ve bu sezon sakatlıkların yanı sıra bu sakatlıklardan doğan elenmeler ile gündeme gelen Survivor 2016’nın yarı final heyecanı 28 Haziran akşamı yaşandı. Peki Survivor’da kim elendi? Survivor 2016 yeni bölümde Gönüllüler takımından Damla Can ve Ünlüler takımından Avatar Atakan finale çıkmak için SMS oylamasına çıktılar. Oylamanın ardından ya Damla Can ya da Avatar Atakan, Serkay’ın finaldeki rakibi olacaktı.

BÜTÜN YARIŞMACILAR BİR ARAYA GELDİLER

Finale 1 gün kala bu akşam Survivor’da daha önce elenen yarışmacılar yarı finaldeki isimleri değerlendirdiler ve kimi desteklediklerini açıkladılar. Ayrıca yarışmada onlarla yaşadıkları anları hatırladılar. Özellikle Efecan, duygusal anlar yaşadı ve şampiyonluk adayı olarak kardeşim dediği Serkay’ı desteklediğini söyledi. Atakan, Semih’in sözleri üzerine Survivor ile ilgili görüşlerini ve Survivor’da kazanma hırsı ve zor şartların insanlara istemediği şeyler yaptırdığını açıkladı ve Semih’in onun duruşunu eleştirebilecek konumda biri olmadığını ifade etti. Ezgi de söz alıp Atakan’ın yarışma boyunca hep birleştirici olduğunun altını çizdi!

ACUN ILICALI ACI HABERİ BÖYLE DUYURDU

 

ACI HABER SONRASI OYLAMAYI BİTİRİLDİ VE KAZANANI AÇIKLANDI!

Acun Ilıcalı, yarı finalistin açıklanmasına az bir süre kala İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan acı saldırıyı duyurdu ve oy verme sürecinin hemen bitirilip oyların sayılacağını söyleyip ölenlerin yakınlarına baş sağlığı diledi. Verilen aradan sonra hızlı bir şekilde sayım yapıldığını ve noterin onayladığını belirten Acun, hızlı bir şekilde sonucu söyleyeceğini ve programı kapatacağını belirtti. Ardından iki yarışmacıya da hayatlarında başarılar diledikten sonra 2. finalist olarak Atakan’ın ismini açıkladı. Survivor’da elenen isim Damla oldu!

SEMİH, VERDİ VERİŞTİRDİ!

Semih, konuşmasına Damla ve Serkay’ı desteklemediğini söyleyerek başladıktan dürüst ve yürekli bir insan konuştuğu için söylediklerine iyi kulak verilmesi gerektiğini söyledi. Ardından çeşitli yarışmacılara laf sokan Semih, Serkay’ın terbiyesizliklerini unutmadığını ve onu net bir şekilde desteklemediğini belirtti. Damla ve Atakan’ı da desteklemediğini ama Damla ve Serkay hakkında daha net olduğunu açıkladı. Yunus Günçe, Semih’in Atakan ile aralarında olan “omurgasız” meselesini açması nedeniyle ona cevap vermek için söz istedi ve Atakan ile konuştuklarını meseleyi çözdüklerini açıkladı.

NAGİHAN: ŞOKU HALA ATLATAMADIM!

Nagihan sözü aldığını yarışma boyunca çok iyi mücadele verdiğini ve final koltuğunu çok istediğini ama olmayınca büyük hayal kırıklığı yaşadığını hala şoku atlatamadığını söyledi. Normal hayata alışmaya çalıştığını söyleyen Nagihan’ı da Acun kısaca teselli etti. Nagihan, Atakan’ı desteklediğini söyledi.

YILMAZ MORGÜL NE MESAJ VERDİ?

Acun sözü Yılmaz Morgül’e verdiğinde Morgül herkesi selamladıktan sonra Survivor’a sosyal yardımlaşma projesine destek toplamak için geldiğini ve kazanmanın peşinde olmadığını söyleyip Mevlana’dan bir alıntı yaparak hep duaların içinde olmaya çalıştığını söyledi. Yılmaz Morgül, tüm yarışmacıları Allah’ın bir kulu olarak sevdiğini söyledi. Adada açken psikolojisinin farklı olduğunu ama şu an tok olduğunu ve karnı tokken herkesi çok güzel gördüğünü ifade etti. Herkesi çok sevdiğini ama takım ruhuna inandığı için bir takım olarak adaya adım attıkları için gönüllülerden oluşan finalistlerden kimi desteklediğini söylemedi ve hak edenin kazanmasını istediğini açıkladı.

SURVIVOR’DA YARI FİNALE KİM ÇIKMIŞTI?

Bu seneye özel Survivor’da Semih’in sakatlanmasının ardından büyük bir değişikliğe gidilerek 5 kişi Kıbrıs’taki finale gitmeye hak kazandı. Final oyununda Serkay 1. olup final koltuğuna otururken 2. olan Avatar Atakan ise yarı finalist olarak belirlendi. Geriye Kalan yarışmacılar Semih, Nagihan ve Damla arasında da SMS oylaması yapıldı. Oylamanın ardından Semih ve Nagihan Survivor yarışmasına veda ederken Damla Can ise yarı finalde Avatar Atakan’ın rakibi oldu.

SURVIVOR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

TV8’in son bölümleri soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 108. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde rekabetin ve heyecanın yüksek seviyede olduğu bir bölüm gerçekleşti. Heyecanın bu kadar yüksek olmasının en büyük nedeni ise Semih, Nagihan ve Damla’nın SMS oylamasına çıkmasıydı. Oylamanın ardından ise 2 kişi adaya veda etti 1 kişi ise yarı finalist olarak belirlendi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Kıyasıya rekabetin yaşandığı SMS oylamasında en az oyu alan ilk isim Nagihan olurken ikinci isim ise Semih oldu. Bu sonuçların ardından Semih ve Nagihan elendi.

SURVIVOR’DA YARI FİNALİST KİM OLDU?

Damla ise adını yarı finalist olarak yazdırdı. Böylelikle Atakan ve Damla yarı finalde zorlu bir mücadele verecekler.

SEMİH: BANA YANLIŞLAR YAPILDI

Sakatlığımın etkisi sanırım oldu. Son iki haftada neredeyse yokum. Yarışları izliyoruz, ‘Semih neredeydi’ Semih morfini yemiş yatıyordu. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum. Tabii ki burada bana yapılan yanlışlar, haksızlıklar, ayıplar oldu. Ben duruşumdan hiçbir zaman taviz vermedim. Alnımın akıyla geldim, alnımın akıyla gidiyorum.

ACUN ILICALI: BEKLEDİĞİMİN ÜZERİNDEYDİN

Performans olarak beklediğimin çok üzerindeydin. Fiziksel olarak çok fazla sporcu vardı. Performansını bazı oyunlarda çok üst seviyeye çıkarabildin. Acaba bu kadar başarılı olabilecek misin diye sormuştum. Sen de inancım var demiştin. Şu bir gerçek ki, saygı konusunda çizgileri çok iyi kurdun. Birçok tartışma oldu ama bir sezonu atlatmış olduk. İnşallah bundan sonra görüşürüz. Damla seni de tebrik ediyorum. Duygularını da anlayabiliyorum. Çok zor bir oylamadan çıktın. Yarın çok güçlü rakip seni bekliyor.

NAGİHAN GÖZYAŞLARIYLA VEDA ETTİ

ATAKAN DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Adadaki son günlerine uyanan Ünlüler ve Gönüllüler adaya veda etmek için hazırlıklar yaptılar. Ünlüler takımından Atakan’ın son sabahlarının olmasına üzüldüğü görüldü. “Burası benim evimdi. Benim için çok üzücü. Bunları söylerken bile…” diyerek cümlenin sonunu getiremedi ve duygu dolu anlar yaşadı.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

1984 Kadirli doğumlu olan Nagihan Karadere Fenerbahçe'de yetişmiş ve sürat koşuları branşında yarışmıştır. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazanan Nagihan Karadere Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. Yarışın ardından tüm Türk halkından, ailesinden, hocalarından ve spor bakanından özür diledi.

DAMLA CAN KİMDİR?

İzmir doğumlu olan Damla Can 27 yaşında. 171 boyunda ve 56 kilo olan Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Damla Can, Survivor yarışmasının başlangıcında kazanmak için her türlü mücadeleyi yaptığını ifade etmişti.

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR?

1.84 boyunda ve 24 yaşında olan Semih Öztürk ilk olarak Ütopya yarışması ile tanındı. Ütopya yarışmasında ‘'Belalı” lakabını alan Semih Öztürk; 1991 doğumludur ve Bursalıdır. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Semih Öztürk; Ütopya yarışmasında ikinci olmasının ardından Survivor’a katılmıştır. Gitar çalmayı, şiir okumayı seven ve uygulayan Semih Öztürk yarışmanın başlangıcında Survivor adasında korklara yer olmadığını söylemişti.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, her atılımını paraya çevirmeyi başarıyor. Şimdi de Survivor 2016’nın finalinden iyi para kazanacak. Kıbrıs’ta yapılacak final, izleyicilere açık olacak. Ancak finali izleyebilmenin bedeli 2 bin TL…

Serkay’ın finali, Atakan’ın yarı finali garantilediği, Nagihan, Semih ve Damla’nın ise eleme adayı olduğu Survivor finali Kıbrıs’ta yapılacak. Milliyet Cadde yazarı Sefa Karahasan, Kıbrıs’taki Survivor finali öncesi önemli ayrıntıları köşesine taşıdı. Buna göre bu sezon finalin yapılacağı otel değişti. Otelin 611 odası tamamen doldu. 2 kişinin finali izlemesinin maliyeti ise 4 bin TL.

Nuh'un Gemisi'nde yapılacak finalde, Acun Ilıcalı ise suitte kalacak. Finali izlemenin bedelinin 350 TL olduğu ancak otelde konaklama yapmak isteyenlerin ise iki gece  için 2 bin TL ödemesi gerekiyor. Sadece izleyiciden toplanacak ücret yaklaşık 500 bin TL.

İLGİLİ HABERSurvivor'da ödül oyunun kim kazandı? Survivor'da ilk finalist kim?Survivor’da ödül oyunun kim kazandı? Survivor’da ilk finalist kim?

BİN 200 KİŞİLİK İZLEYİCİ

Karahasan, köşesinde ise finalin Ramazan ayına denk geldiği için yarışmanın canlı yayını iftarın ardından başlayacak.

Son güncelleme: 01:35 - 29.06.2016