Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim elendi?
Survivor’da kim elendi?
Survivor 2016'da 17 Mayıs akşamı eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da kim elenecek sorusu TV 8 ekranlarında yayınlanan programda yanıt buldu. Survivor 2016'nın elenen ismi Gizem Kerimoğlu oldu.
Magazin 18 Mayıs 2016 - 08:45

Survivor 2016 yarışması önceki akşam yine heyecanlı bir eleme gecesine tanıklık etti.  Gönüllüler takımının kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonrası, eleme potasına giren 3 isim, Gizem, Serkay ve Damla oldu. Gece boyunca süren heyecan sonunda Survivor 2016’nın yapıldığı Dominik adasına veda eden isim belli oldu. Yapılan SMS oylaması sonucunda en az oyu alarak adaya veda eden isim Gizem Kerimoğlu oldu.

Survivor'da yine heyecan dolu bir ada konseyi yaşandı, her hafta olduğu gibi bu hafta da adaya bir yarışmacı veda etti. Adadaki yorucu şartların yanında, tartışmalar ve gerilimlerle iyice zorlu bir ortamda mücadele eden yarışmacılar heyecan dolu bir ada konseyi geçirdi, peki konseyden kimi adı çıktı? Survivor'da kim elendi?

ADADA GERİLİM SÜRÜYOR

Son günlerde Nagihan ve Serkay arasında başlayan gerilim devam ediyor. Konseye İstanbul'dan bağlanan Acun Ilıcalı bu gerilimi çözüme kavuşturmak için Nagihan ve Serkay'a söz verdi ve taraflar kendi açılarından aralarındaki gerilimi yorumladı. Fakat Survivor'daki gerilim bitecek gibi gözükmüyor.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Pazar ve Pazartesi günü yapılan ada konseylerinde adaya veda etmeye aday isimler olarak Serkay, Gizem Kerimoğlu ve Damla belirlenmişti, dün akşam ekranlara gelen bölümde ise kimin eleneceği belli oldu. Gönüllüler takımından belirlenen 3 aday, seyircilerin verdikleri oylarla belirlendi ve izleyicilerin oylamada en az destek verdiği isim adaya veda etti. Dün akşam yapılan sms oylamasının sıralamasında son sırada yer alan isim Gizem Kerimoğlu'nun Survivor finali umutları bitti ve adaya veda etti. Haftanın SMS oylaması sıralaması ise şu şekilde oldu; 1. Damla 2. Serkay 3. Gizem Kerimoğlu

Son güncelleme: 12:49 - 19.05.2016