Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kim kazanacak yüzde 99 belli oldu
Survivor’da kim kazanacak yüzde 99 belli oldu
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığında gerçekleşen Survivor 2016'da büyük bir heyecanla beklenen final bu akşam gerçekleşecek. Finalde Avatar Atakan ve Serkay SMS oylamasında kozlarını paylaşacak ve bir kişi Survivor 2016'nın şampiyonu olacak. Peki, şampiyonluğa en yakın aday kim?
Magazin 28 Haziran 2016 - 15:45

Survivor 2016’nın final yapmasına sayılı saatler kala heyecan dorukta. Yarışmanın başından beri favori olarak gösterilen ve son ana kadar da büyük bir seyirci desteği alan yarışmacılar geride bıraktığımız elemelerde adeta çifter çifter elenerek Survivor 2016 adasına veda etti. Semih Öztürk’ün geçirdiği trajik kaza ve sonrasında Acun Ilıcalı tarafından esnetilen yarışma kuralları seyircilerin kafasını karıştırırken adeta yarışmanın ilk gününden beri dikkat çeken ve finale kalmasına kesin gözüyle bakılan isimler Nagihan ve Semih Öztürk seyircilerden gelen SMS oylarıyla aynı gece elendiler. Damla ile Semih arasındaki oylamanın ardından yarı finale çıkan isim Damla oldu. Yarışmanın başından beri fazlaca sesi çıkmayan ancak performansıyla dikkatleri üzerine çeken Damla, eleme gecesi yaptığı açıklamayla Acun Ilıcalı’yı şaşkına çevirdi.

survivor-damla-714

DAMLA ACUN’U ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Survivor’da yarı finalde Atakan’ın rakibi olan Damla Can, “Fikir ayrılıklarımız çok fazlasıyla oldu. Çok enteresandır, Nagihan’la hiç konuşmamız olmadı. Bir tek son gün hep birlikte yemek yaptık. Çünkü iki kızın mücadelesi farklıydı. Nagihan’la çok konsantre olmuş şekilde mücadele ettik. Oyun öncesi birbirimize başarılar bile dilemedik. Belki de profesyonel bir bakış açısı yakalamaya çalıştık” ifadelerini kullandı. Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı, “Bu olayı son günü duyduğum zaman Survivor’daki en büyük şoklarımdan birini yaşadım. Aynı adada 1.5 ay ay yaşayıp tek kelime konuşmadan buraya geldiniz” şeklinde konuştu.

survivor

PERFORMANSLARDA ATAKAN ÖNDE

Avatar Atakan finale kısa bir süre kala oyunlarda açık ara birinciliğini korurken onu hemen arkasından Serkay takip ediyor. Ancak bundan önceki Survivor yarışmaları da bize gösterdi ki final koltuğuna oturan yarışmacıların kaderini ekranları karşısındaki insanlar belirliyor. Özellikle kutuplaşmaların büyük olduğu seyirci koltuğunda elenen isimlerin takipçilerinin kimlere oy vereceği belirsizliğini koruyor. Semih’in takipçilerinin onunla tartışmaya giren Serkay’a oy vermeyeceği büyük bir ihtimalken, Gönülleri başından beri takip edenler bu akşam finale kalacak isme göre Serkay ya da Damla’yı birincilik koltuğuna oturtabilir. Kuzey Kıbrıs'tan ekranlara gelecek olan Survivor 2016'da elenen tüm yarışmacılar büyük finalde bir araya gelecek. Canlı yayında SMS oylaması ile “Survivor 2016” şampiyonunun belli olacağı finalde büyük heyecan yaşanacak. Survivor 2016 şampiyonu kim olacak? 29 Haziran Çarşamba akşamı TV8'de!

survivor

İBRE ONA DAHA YAKIN

Survivor’da dün akşamki yarı final heyecanın ardından Damla Can’ın elenip Avatar Atakan’ın finale çıkmasının ardından Serkay ve Atakan bu akşam finalde yarışacak. Performansı ile liderliği elinde bulunduran Avatar Atakan’ın SMS oylamalarında da eleme geceleri birçok bölümde lider ayrılması ibrenin biraz daha Atakan’dan yana olduğunu gösteriyor.

Son güncelleme: 08:27 - 29.06.2016