Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu! Survivor’da kim elendi?
Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu! Survivor’da kim elendi?
Survivor 2016'da bugün hem eleme heyecanı hem de ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Fakat ödül oyunu öncesi yine NBA ödülünde yaşanan olayın bir benzeri yaşandı ve ödül oyununu kimin kazandığı yeni bölüm yayınlanmadan belli oldu.
Magazin 7 Haziran 2016 - 08:53

TV8’in ve ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 90. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Survivor yeni bölümde bu gece ödül oyunu ve eleme heyecanı yaşanacak. Yalnız henüz bölüm yayınlanmadan ödül oyununu kazanan takım belli oldu.

İKİNCİ NBA ÖDÜLÜ VAKASI

Geçen günlerde Ünlüler ve Gönüllüler NBA ödülü için yarışmışlardı. Fakat bölüm yayınlanmadan zaman farkı dolayısıyla TV8’de NBA Batı Konferansı final maçı canlı yayınlanmış Ünlüler takımının görüntüleri sosyal medyada paylaşılmış ve oyunu kimin kazandığı ortaya çıkmıştı. Survivor 2016’nın bu akşamki yayınlanacak ödül oyununda da buna benzer bir olay yaşandı. 90. bölüm yayınlanmadan ödül oyununu kimin kazandığı belli oldu. Gönüllüler takımı Beyonce’nin Philadelphia’daki konserini izlerken görüntülendi. Ancak konserde Efecan’ın olmaması “Elendi mi?” sorusunu akıllara getirdi.survivor-2016

Son güncelleme: 15:33 - 07.06.2016