Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (2 Haziran) Survivor 85. son bölüm izle
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (2 Haziran) Survivor 85. son bölüm izle
Survivor 2016 85. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyununu kazanmak için sıra dışı bir performans sergiledi.
Magazin 3 Haziran 2016 - 07:36

TV8’in yoğun ilgi ile izlenen ve finaline sayılı günlerin kaldığı yarışma programı Survivor 2016’nın 85. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler kuzu tandır ödülünü kazanmak için muhteşem bir performans sergiledi. Ekran başındaki seyirciler ise hop oturup hop kalktı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununa muhteşem başlayan Gönüllüler, bir ara skoru 6 – 1’e getirdi fakat Ünlüler müthiş bir atağa kalkarak farkı kapatı ve oyunu da 10’a 9’luk bir skorla kazandı. Kazanılan ödül sonrası Ünlüler sevinç çığlıkları atarken Gönüllüler ise hüzne boğuldu.

NAGİHAN HAYATA KÜSTÜ

Final sembol oyununda Damla’ya elenen Nagihan, dünkü ödül oyunun da bir kez daha Damla ile karşılaştı. Parkuru çok önce bitiren hırslı yarışmacı atışlarda başarılı olamayınca sayıyı Damla’ya kaptırdı. Bu olayın ardından küplere binan Nagihan bir süre parkurun dışına çıkarak kafasını dinledi. Takım arkadaşları ise Nagihan’ın bu durumu karşısında endişeye kapıldı.

Etiketler