Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 3 Haziran Survivor ödül oyununda büyük kavga!
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 3 Haziran Survivor ödül oyununda büyük kavga!
Survivor'da ödül oyununda büyük heyecan yaşandı, peki Survivor ödül oyununu kim kazandı? 3 Haziran Survivor'da neler oldu?
Magazin 4 Haziran 2016 - 09:36

Survivor 3 Haziran ödül oyununda neler oldu? Survivor’da ödül oyunu gecesi büyük heyecana sahne oldu. Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’da gecenin ödülü neydi? Survivor ödül oyununda bu hafta fizik performansına dayalı bir yarışma yapıldı, Alp Kırşan’ın sunumuyla yapılan yarışmada zorlu parkurda yarışan ada sakinleri büyük ödül için kıyasıya mücadele etti.

 

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın 86. bölümünde ödül oyunu yarışması büyük rekabete sahne oldu, gönüllüler takımı yarışmaya hızlı başladı ve harika bir performansla 6-3 öne geçti. Ancak sonradan açılan ünlüler takımı muhteşem bir geri dönüşle durumu 10-8’e getirerek oyunu kazandı. Son turda Atakan ve Efecan’ın mücadelesinde Atakan’ın sayı almasıyla galip gelen ünlüler büyük sevinç yaşadı.

ÖDÜL OYUNU SONRASI BÜYÜK GERGİNLİK

Semih’in ödül oyununda sakatlandığına inanmayan gönüllüler takımı fikirlerini dile getirdi. Serkay’ın konuyu fazlaca irdelemesiyle Semih ve Serkay arasında büyük gerginlik yaşandı. Semih’in bacağıyla ilgili problemi dolayısıyla oynayamayacağı kararını ada doktoru Metin Kuş vermişti.

Son güncelleme: 13:07 - 04.06.2016