Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (4 Haziran) Survivor 2016 son bölüm izle
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (4 Haziran) Survivor 2016 son bölüm izle
Survivor 2016 87. bölümü ile dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim ödülü için kıran kırana bir mücadeleye girdiler.
Magazin 5 Haziran 2016 - 11:33

TV8 ekranlarına damga vuran yarışma programı Survivor 2016’nın 87. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler sevdikleri ile görüntülü konuşma yapmak için ödül oyununa çıktılar.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Uzun süredir ödül oyununa hasret kalan ve son iki oyuna hızlı başlayıp geriye düşen Gönüllüler, bu sefer şeytanın bacağını kırıp 10’a 6’lık skorla galip geldi. Oyun sonrası Gönüllüler sevdikleri ile görüntülü konuşarak hasret giderdi.

“SEN YİYEMEYİNCE BEN DE YİYEMİYORUM”

Ödül sonrası telefonun başına geçen Serkay kız arkadaşı ile görüntülü konuştu. Serkay kız arkadaşını bir hayli zayıflamış görünce şaşkınlık yaşadı. Kız arkadaşı ise “Sen yemeyince ben de yemiyorum” diyerek sevgilisine destek olduğunu belirtti.

“KAVGALARIMIZI BİLE ÖZLEDİM”

İletişim ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımında Damla, erkek arkadaşı ile görüntülü konuşma yaptı. Damla sevgilisini çok özlediğini belirterek “Kavgalarımızı bile özledim” dedi.

“SENİ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM”

Muhteşem bir doğanın içinde ödüllerine kavuşan Gönüllüler takımından Efecan görüntülü konuşmasını kız arkadaşı Duygu ile yaptı. Efecan konuşmasında sevgilisine onu canından çok sevdiğini söyledi.

Son güncelleme: 12:00 - 05.06.2016
Etiketler