Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Atakan’ın sağlık durumu nasıl?
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Atakan’ın sağlık durumu nasıl?
Survivor 2016 78. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde muhteşem bir ödül için Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya mücadele verdiler. Yalnız ödül oyunu esnasında Atakan talihsiz bir kaza yaşadı.
Magazin 26 Mayıs 2016 - 07:29

TV8’in her bölümü büyük ses getiren yarışma programı Survivor 2016’nın 78. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler NBA ödülü için kıran kırana bir mücadele verdiler. Yarışma esnasında ise Avatar Atakan çok ciddi bir sakatlık geçirdi.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

NBA Batı Konferensı finali için muazzam bir mücadeleye giren Ünlüler ve Gönüllüler’de kazanan takım, durum 9 – 9 iken son elde Nagihan’ın Damla’ya karşı aldığı galibiyetle Ünlüler oldu. Galibiyetin ardından Ünlüler sevinçten deliye dönerken Damla ise gözyaşlarına boğuldu. Ünlüler galibiyeti, ödül oyunu esnasında sakatlanan ve apar topar hastaneye kaldırılan Atakan’a armağan etti.

DOKTORLARDAN ATAKAN KARARI

Ödül oyununda canla başla mücadele ederken talihsiz bir kaza sonucu kafasını denge kaybı sonrası bulunduğu tahtaya çarpan Atakan için üzücü haber geldi. Başına dikiş atılan Atakan’ın, çok ciddi bir sakatlığının olmadığı yarışmaya devam edebileceği belirtilirken doktor kararı ile seyahat etmesi riskli bulundu ve başarılı yarışmacı NBA finaline gidemedi.  Atakan ise bu yorumun ardından ‘Ben buraya gezmeye gelmedim, hayırlısı olsun’ diye konuştu…

 

ATAKAN’DAN SAKATLIĞI İLE İLGİLİ İLK YORUM

Ödül oyunu esnasında aldığı darbe ile adeta ölümden dönen Atakan yıllardır birçok darbe aldığını fakat böylesi ile ilk kez karşılaştığını ifade etti.

 

Son güncelleme: 07:38 - 26.05.2016