Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (27 Mayıs) Atakan neden yoktu?
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (27 Mayıs) Atakan neden yoktu?
Survivor 2016'nın 79. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler muhteşem bir ödül için kıyasıya mücadele ettiler.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 23:31

Ekranların popüler yarışma programı Survivor, 79. bölümü ile dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler David Guetta konserini canlı izlemek için kıyasıya mücadele verdiler.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununda bekleneni veremeyen Gönüllüler bu safer şeytanın bacağını kırmak için arenaya çıktıklar. Büyük bir hırs yaparak parkura çıkan Gönüllüler yine hüsrana uğradı. Ünlüler Gönüllüleri 10’a 7’lik skorla mağlup ederek konsere gitmeye hak kazandı.

ÖDÜL OYUNU NE İÇİN OYNANDI?

Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler zorlu ödül oyununda dünya ünlü David Guetta’nın canlı performansını dinlemek için mücadele ettiler. Fransız DJ ve prodüktör David Guetta 1980 ve 90’larda kulüplerde DJ’lik yaptıktan sonra Gum Productions’ı kurmuş ve ilk albumü Just a Little More Love’ı 2001’de bu şirketin etiketiyle piyasaya sürmüştür. Ardından Guetta Blaster (2004) ve Pop Life (2007) albümlerini piyasaya çıkaran David Guetta son olarak 2009’da One Love adını taşıyan dördüncü stüdyo albümünü yayımladı.

ATAKAN YOKTU ÇÜNKÜ…

Survivor son bölüm öncesi Atakan’ın durumu seyircilerin en merak ettiği konulardan biriydi. Hatırlanacağı gibi Atakan önceki bölümde bir kaza geçirmiş ve kafasına darbe almış ve dikiş atılmıştı. Doktorlar Atakan’ın sakatlığının ardından sadece seyahat etme yasağı koymuştu. Başarılı yarışmacı daha sonra adaya geri dönüp kafasındaki bandajla görüntülenmiş ve bu kadar ağır darbeyi ilk defa aldığını belirtmişti. Fakat son bölümde  bu kadar faal bir yarışmacının olmaması “Acaba Atakan Survivor’dan ayrıldı mı?” sorusunu akıllara getirdi. Alp Kırşan bu duruma açıklık getirdi ve Atakan’ın 48 saat gözetim altında olduğunu belirtti.

GÖNÜLLÜLER İSYAN ETTİ

Gönüllüler her ne kadar geçtiğimiz hafta bir oyun kazanmayı başarmış olsalar da hala ünlüler göre çok gerideydiler. Nitekim Survivor son bölümde ödül oyunu öncesi bu durumdan duydukları rahatsızlıkları açık bir şekilde ifade ettiler. Adeta açlıkla mücadele eden Gönüllülerin, Ünlüler’in ABD’de NBA finalini izlemelerine bayağı bozuldukları görülüyor. Ödül oyunlarında istenilen performansı sergileyemeyen Gönüllüler’de Serkay “Ayağı da kalkmamız lazım, kafamızı da toparlamamız lazım ” derken Efecan kaybettikleri her ödül oyununun takımda arıza çıkarabileceğini söyledi. Damla ise biraz sitemkar bir şekilde takımın biraz daha azimli olması gerektiğini ifade etti.

Survivor 2016 son bölümünü aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

SURVIVOR 2016 79. SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:12 - 28.05.2016