Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (Survivor son bölüm) Nagihan’ın durumu nasıl?
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? (Survivor son bölüm) Nagihan’ın durumu nasıl?
Survivor 2016'nın 16 Haziran akşamı yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Önceki bölümde Ünlüler takımından Nagihan ciddi bir sakatlık yaşadı. Peki Nagihan'ın durumu nasıl? Nagihan yarışmaya devam edecek mi? İşte tüm detaylar...
Magazin 16 Haziran 2016 - 22:40

Nagihan’ın acı içinde kıvrandığı görüntüler, Survivor 2016’nın 97. bölümüne damga vurmuş, Ünlüler ve Gönüllüler arasında oynanan ödül yarışmasında gerçekleşen bu kaza herkesi şoke etmişti. Nagihan’ın birinci ödül oyununun sonlarına doğru yaptığı yanlış bir hareketin bedelini acı içinde yere düşerek ödediği o görüntülerden sonra herkes Survivor 2016’nın başarılı yarışmacılarından Nagihan’ın durumunu merak ediyordu.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da 16 Haziran günü Ödül oyunu için karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı kıyasıya bir mücadeleye girişti. Neredeyse başabaş mücadelenin yaşandığı oyunda, Gönüllüler takımı Ünlüler takımına karşı 10-7’lik bir skorla yendi.

 

NAGİHAN SURVIVOR ADASINA GERİ DÖNDÜ

Survivor’da en çok yarışmayı kazanan isim olan Nagihan, sakatlığının ardından adaya geri döndü. Doktor gözetiminde olan ve oyunlara katılmayan Nagihan sakatlığına ilişkin ilk açıklamayı adaya döner dönmez yaptı ve şoke eden anları şu şekilde anlattı: ‘Böyle olacağını bilemezdik, son sayıya gelmiştik ve benim alacağım sayı kazanmaya yetebilirdi. Saniyelik bir hamleyle bayrağa uzandım ve kaybedeceğimi biliyordum ve çok büyük bir risk almış oldum. Oturur pozisyonda atladım ve ayağım kaydı ve kalça kısmımda bir patlama sesi duydum. Dünya başıma yıkıldı. Survivor’ın sonunda bunu yaşamak beni çok üzdü. Son hafta kalmışken ve performanslarımızı sergileme açısından ben bununla nasıl baş edicem bilmiyorum. Sabaha kadar uyuyamıyorum. Dokunuyorum, dualar ediyorum, mucizeler bekliyorum. Her şeyin hayırlısı… Keşke böyle olmasaydı.

 

SURVIVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor Gönüllüler takımının kazandığı ödül sanal gerçeklik gözlüğü ile İstanbul turuydu. Yarışmacılar uzun zamandır hasret kaldıkları İstanbul’u, hayranlarından gelen videolar eşliğinde izlediler.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da pazartesi akşamı birinci dokunulmazlık yarışmasını Ünlüler takımı kazanmıştı. Bu dokunulmazlık sonrası Gönüllüler takımı konseyde İbrahim'i yazarak ilk eleme adayı olarak belirlemişlerdi. Salı günkü ikinci dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyunu sonrası konseye giden Ünlüler takımı Yunus Günçe ve Semih'in isimlerini yazmıştı.

Böylece eleme adayları Semih, Yunus Günçe ve İbrahim olarak belirlendi ve SMS oylamasına gidildi. Daha önce defalarca eleme adayı olan ancak yoluna devam etmeyi başaran ünlüler takımından Yunus Günçe bu defa elenerek Survivor’a veda etti. Yunus Günçe, İbrahim ve Semih Öztürk’ten daha az oy alarak adaya veda etti.

Son güncelleme: 09:59 - 17.06.2016