Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da sigara içiliyor mu? O görüntülere Acun’dan açıklama
Survivor’da sigara içiliyor mu? O görüntülere Acun’dan açıklama
Sosyal medyada yayılan Survivor adasında yarışmacılardan Damla Can'ın sigara içme görüntüsüyle ilgili açıklama geldi.
Magazin 29 Mayıs 2016 - 23:38

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğuu üstlendiği zorlu yarışma Survivor ile ilgili önceki gün sosyal medyada kısa bir video büyük dikkat çekti. Survivor yarışmacılarından Damla’nın sigara içerken çekilmiş görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı, görüntüleri doğrular nitelikte bir açıklama yaparak, Damla’yı uyardı.

Başlıksız-1

DAHA ÖNCE NAGİHAN DA YAPMIŞ

Damla’nın sigarayı çalışanlardan birinden aldığı ifade edilirken, diğer yarışmacılardan Nagihan’ın da daha önce böyle bir şey yaptığı belirtildi.

 

 

“68 TL CEZA KESİLSİN”

Survivor 2016'da en çok merak edilen sorulardan biri olan ‘sigara içiliyor mu?' sorusu yanıt arıyorken bu görüntüler bir anda sosyal medyaya damga vurmuştu. Damla Can'ın sigara içerken çekilen görüntüleri sosyal medyada oldukça ses getirdi ve sosyal medyada yapılan espirilerde “Damla Can 68 TL para cezası kesilsin” yorumları yapılmıştı

Son güncelleme: 07:30 - 30.05.2016