Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da son final sembol oyununu kimler kazandı ve mantı ödülünü kim kazandı?
Survivor’da son final sembol oyununu kimler kazandı ve mantı ödülünü kim kazandı?
28 Mayıs Cumartesi akşamı Survivor son bölümde son final sembolü oyunu oynandı! Peki ödül oyunlarını kimler kazandı ve mor odaya gitmeye hak kazananların ödülü neydi? İşte Survivor son bölümden detaylar...
Magazin 29 Mayıs 2016 - 08:37

Kıbrıs’ta yapılacak Survivor finali için son sembol oyunu 28 Mayıs tarihli Survivor Survivor son bölümde yani 80. bölümde oynandı. Survivor 80. bölümde final sembollülerini kazanacak isimler kadar geçtiğimiz günkü yarışmada başına darbe alan Atakan’ın durumu da merak ediliyordu. Atakan sakatlığı nedeniyle Survivor son bölümde de oyunlara katılamadı.

KADINLARDA FİNAL SEMBOLÜNÜ FAVORİ KAZANDI!

Survivor son bölümde oynanan son final sembolü oyunun kadınlar kısmında en çok final sembolüne sahip kişi olan Nagihan oyunun favorisiydi ki bir sürpriz yaşanmadı! Nagihan oyunun finalinde Damla ile yarıştı ve onu yenerek yedinci sembolünü kazandı!

ERKEKLERDE SERKAY İLE YATTARA KARŞI KARŞIYA!

Erkeklerin final sembolü oyunu oldukça çekişmeli geçti. Gönüllülerden Serkay, Semih Öztürk ile Yunus Günçe’yi son bölümde Yattara’nın karşısına çıktı ama onu yenemeyince son final sembolünün sahibi Yattara oldu. Survivor son bölümde kendisinin taklidini yapan Semih’i yenen Serkay oyun sırasında ona bir gönderme de yaptı!

MOR ODADA MANTI KEYFİ!

Kadınlar ve erkeklerin ödül oyunları sonuçlandı ve mor odaya gitme hakkı ünlülerin oldu ki bir türlü kötü gidişe son veremeyen gönüllüler yine güzel bir yemek fırsatını kaçırdı. Mor odaya giden ünlüler mantı yediler!

Son güncelleme: 14:30 - 29.05.2016