Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’u kim kazandı? Sözcü okurları seçimini yaptı
Survivor’u kim kazandı? Sözcü okurları seçimini yaptı
Survivor'da beklenen gün geldi çattı. Survivor 2016'nın final bölümü bu akşam canlı olarak ekranlara geliyor. Merak edilen tek konu ise Survivor şampiyonu kim olacak? Sözcü okurları bu sorunun cevabını yapılan anketle verdiler.
Magazin 30 Haziran 2016 - 20:45

Survivor’da 4,5 ay gün geride kaldı ve final günü geldi çattı. Milyonlarca kişinin büyük bir heyecanla izlediği ve her bölümü büyük ses getiren Survivor 2016’nın bu akşam şampiyonu belli olurken sozcu.com.tr okurları çoktan seçimini yaptı.

ŞAMPİYON KİM OLUR?

15.435 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen ankette %38’lik oranla Serkay ikinci olurken %62’lik oranla Atakan birinci seçildi.
survivor-anket

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başladı. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanıştı ve o günden bu yana bir çok başarıya imza attı. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil ediyor, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkıyor.

Atakan, 2011 yılında Özbekistan’da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazandı ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirdi. TPW adı altında profesyonel güreşte de performanslar sergileyen Atakan Arslan, adından Solider olarak söz ettirdi.

Kickboks kariyerinin önemli olaylarından biride, dünyanın kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır. 2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, ilk maçını Glory 15 İstanbul’da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yaptı.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik yapmaktadır.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Survivor 2016 Gönüllüler takımı kadrosunda iddialı duruşu ile dikkat çeken Serkay Tütüncü İzmir Tire doğumlu. 7 Şubat 1991 doğumlu olan Serkay Tütüncü Survivor’ın en genç yarışmacıları arasında.

Amatör futbolcu olan 1.78 boyunda ve 76 kilo ağırlığındaki Serkay Tütüncü, performansı ile finale kaldı.