Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’un güzeli Ezgi Avcı Kiralık Aşk’a transfer oldu – Ezgi Avcı kimdir?
Survivor’un güzeli Ezgi Avcı Kiralık Aşk’a transfer oldu – Ezgi Avcı kimdir?
Adını ilk olarak "Miss Turkey" güzellik yarışmasında duyuran ve ardından Survivor'la birlikte büyük çıkış yakalayan Ezgi Avcı, Star TV'de yayınlanan "Kiralık Aşk" dizisine transfer oldu.
Magazin 28 Ekim 2016 - 14:51

2013’teki “Miss Turkey” yarışmasında üçüncü olarak adından bir hayli söz ettiren Ezgi Avcı, “Survivor” yarışmasına katılarak ününe ün kattı. Bu çıkışın ardından TV8’de magazin programı sunmaya başlayan Avcı şimdi de Star TV’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran “Kiralık Aşk” dizisine transfer oldu.

ATAKAN’LA ANILMIŞTI

Bir dönem Avatar Atakan ile adı aşk dedikodularına karışan Ezgi Avcı’nın hangi karakter ile karşımıza çıkacağı ise henüz belli değil.

EZGİ AVCI KİMDİR?

Ezgi Avcı, 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı eğitimini Florida da İşletme okuyarak tamamlamıştır. Avcı 1.80 boyunda ve 57 kilo ağırlığında…

2013 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan isimlerden birisi olan Ezgi Avcı, yarışmayı üçüncü olarak bitirmiş ve o dönem pek çok yapımcının da ilgisini çekmiştir. Müsabaka sonrasında bir müddet manken ve model olarak çalışmalar yapan başarılı isim, eğitimine devam etmek üzere Türkiye’den ayrılmış, ABD’ye gittiğinde Florida’da işletme eğitimi almıştır.

Eğitimini bitirdikten sonra tekrar Türkiye’ye dönen Ezgi Avcı, başarılı bir kariyere sahip olmasına ve model olarak başarılı çalışmalar yapmasına rağmen aldığı eğitim nedeniyle, ülke dışı danışmanlığı yapmak üzere kendi şirketini kurma isteği taşıyor.

Son güncelleme: 14:54 - 28.10.2016