Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tamer ve Pınar yeniden bir arada
Tamer ve Pınar yeniden bir arada
‘Çocuklar Duymasın’ dizisindeki uyumlu ve başarılı oyunculukları akıllardan çıkmayan Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı aynı projede buluşuyor.
Magazin 24 Ocak 2016 - 11:08

Ekranların fenomen dizilerinden ‘Çocuklar Duymasın' ile uzun yıllar boyunca reyting canavarına kafa tutan Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönme hazırlığı yapıyor.

Foto: Bülten - Pınar Altuğ - Çocuklar Duymasın

Son olarak Fox ekranlarında izlediğimiz ‘Çocuklar Duymasın' dizisinin bitmesinin ardından yeni bir dizi projesinde görmediğimiz ikili Birol Güven'in yapımcılığını yaptığı yeni dizide bir araya geliyor.

‘YENİ PROJE PAMUK PRENS'

Kızı Su'nun yedinci doğum gününü kutlayan Pınar Altuğ, son derece mutlu olduğu günde gazetecilere bir diğer mutluluk kaynağı olan projeden bahsetti.

Foto: Bülten - Pınar Altuğ kızının doğum gününü kutladı

Pınar Altuğ, Karadağlı'nın başrolü üstlendiği “Pamuk Prens” adlı dizinin kadrosunda kendisinin de yer alacağını açıkladı: “Yapımcı da Birol Güven'ken, Tamer'den ayrı olmam düşünülemez”dedi. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı ikilisi yıllarca ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde birlikte oynadı.

Son güncelleme: 14:17 - 02.02.2016