Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan ara verdi Murat Boz sahnede boy gösterdi
Tarkan ara verdi Murat Boz sahnede boy gösterdi
Harbiye Açık Hava'nın yıldızı Tarkan' ın konserlerini bir günlük ara vermesini fırsat bilen Mall Off İstanbul yönetimi, Popçu Murat Boz'u sahneye çıkarttı.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Eylül 2016 - 15:35

“Janti ” albümü ile büyülemeye devam eden Murat Boz, hayranlarına güzel bir gece yaşattı. Halk tarafından konsere ilgi yoğun olunca kısa sürede alan doldu ve hayranları Boz'u daha yakından izlemek isteyince adeta izdiham yaşandı. Konser öncesi kalabalık kapılara kadar uzanınca, yetkililer çareyi bariyerleri biraz daha genişletmekte buldu. Konserde hayranları, Murat Boz'a olan sevgilerini dile getirmek için birbirinden farklı pankartlar açarak adeta yaratıcılıkta yarıştılar.

murat-boz-2

Türk hayranlarının yanı sıra Ortadoğu’dan gelen hayranlarının da konsere ilgisi yoğun oldu. Yoğun ilgi ve sevgi seli karşısında Murat Boz, hayranlarına öpücüklerle teşekkür etti ve “Bu gece hep birlikte terlemeye var mısınız?” “Bu Murat Size Ölür” diyerek hayranlarına karşılık verdi. 2 saatlik mükemmel performansını sahneden verdiği mesaj ile taçlandıran Murat Boz, “Herkes için önce sağlık sonra barış ve huzur diliyorum” dedi.