Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan evlendi hayranları yıkıldı
Tarkan evlendi hayranları yıkıldı
Pop müziğin sevilen sesi Tarkan Tevetoğlu’nun Pınar Dilek’le evlendiği haberi sosyal medyada büyük yankı buldu.
Magazin 3 Mayıs 2016 - 01:26

Pop müziğin sevilen sesi Tarkan Tevetoğlu'nun Pınar Dilek'le evlendiği haberi sosyal medyada büyük yankı buldu. Bazı hayranlarının adeta ‘dünyası yıkıldı', bazı hayranları da şaşkınlıklarını dile getirdi.

35

Sade bir tören
HER konseri hınca hınç dolan, pop müziğin en sevilen isimlerinden Tarkan, sevgilisi Pınar Dilek ile İstanbul Tarabya'daki evinde sade bir törenle evlendi. Lüks villasının bahçesinde 29 Nisan Cuma akşamı gerçekleşen törene çiftin ailesi ve yakınları katıldı. Pınar Dilek'in gelinliğinin Zeynep Erdoğan imzalı olduğu öğrenildi.

Hamile iddiası
YAZ aylarında evleneceği bilinen Tarkan'ın düğün tarihini öne çekmesi kafaları karıştırdı. Pınar Dilek'in hamile olduğu ve bu yüzden sürpriz bir kararla dünyaevine girdikleri iddia edildi. Tarkan'ın evlendiği haberini duyan hayranları, sosyal medyada yaptıkları yorumlarla şarkıcıyı en çok konuşulanlar listesinde birinci sıraya yükseltti.

34

Tarkan Tevetoğlu ve Pınar Dilek çiftinin nikahın ardından düğünü önümüzdeki günlerde yapacağı öğrenildi.