Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan kendisini bekleyen gazeteci ordusuna öpücük gönderdi
Tarkan kendisini bekleyen gazeteci ordusuna öpücük gönderdi
Megastar Tarkan, önceki gece Ozan Çolakoğlu'na ait Ulus'taki stüdyoda görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 5 Şubat 2016 - 07:20

Akşam saatlerinde yeni kiraladığı aracı ile stüdyoya gelip çalışma yapan Tarkan, okuması bittikten sonra 01:00’da ayrıldı. Stüdyo çıkışında gazetecilerin olduğunu öğrenen Megastar, kapıdan kafasını uzatarak gazetecilere baktı.

Görevlilerin müdahelesi ile gazetecileri yanına yaklaştırmayan Tarkan, kapının arkasında bir süre bekledikten hızlıca aracına bindi. Bir hayli neşeli olan ve gazetecilere öpücük gönderen Tarkan, tüm ısrarlara rağmen aracın camını açmayarak sorulardan kaçtı.

Foto: Emre Çevik - Tarkan

Stüdyo çıkışında gazetecilerin yoğun ilgisinden bir hayli memnun olan Megastar, aracının önünde duran kameraman ve muhabirlerin olası bir ezilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmaması için şoförüne yavaş gitmesini söyledi.

Foto: Emre Çevik - Tarkan

Uzun süredir birlikte olduğu ve görüntülenmekten kaçtığı Pınar Dilek ile yaz aylarında evlenecek olan Tarkan, evlilik ile ilgili soruları “Sizleri seviyorum” diye yanıt verip oradan ayrıldı.

Foto: Emre Çevik - Tarkan
Etiketler