Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan, Pınar’ı yanıtsız bıraktı
Tarkan, Pınar’ı yanıtsız bıraktı
Megastar Tarkan yeni albüm çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Emre ÇEVİK
Magazin 11 Şubat 2016 - 08:01

Yeni albüm çalışmasına aralıksız devam eden Tarkan, Ozan Çolakoğlu'nun Ulus'taki stüdyosundan gece yarısı çıkarken görüntülendi. Stüdyo çıkışı kapıda basın mensuplarını beklediğini öğrenen star, DJ arkadaşından yardım isteyerek yolun açılmasını istedi. Kalabalık basın ordusunun yolu açmadığı gören Tarkan, “Hani açamamışsın yolu, şaka şaka” diyerek DJ arkadaşına takıldı.

Foto: Emre Çevik - Tarkan

TARKAN'IN KEYFİ YERİNDE
Kalabalık basın ordusunu karşısında el sallayan şarkıcı, “Oooo çok kalabalıksınız bu gün, her gün daha da çok geliyorsunuz” dedi. Tarkan'ı muhabirler albüm hakkında konuşalım Tarkan Bey Pınar Hanım'ı sormayalım diyerek ikna etmeye çalıştı.

Foto: Emre Çevik
Bir süre düşünen Tarkan kararsız kaldı. Şoförüne kesin sorarlar diyerek espri yapan Tarkan habercilere de öpücük atarak araca bindi. Aracın önüne adeta barikat kuran gazeteciler günün sorusunu da sormadan edemedi. Pınar Dilek ile yakın zamanda evlenecekleri haberleri sorulduğunda da iki eli ile yolu aç işareti yapan Tarkan'ın yüzünden de gülücük eksik olmadı.

Etiketler