Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan ve Pınar Tevetoğlu gece gezmesinde görüntülendi
Tarkan ve Pınar Tevetoğlu gece gezmesinde görüntülendi
Tarkan önceki gece eşi Pınar Tevetoğlu’yla birlikte dışarı çıktı. Lüks bir restoranda yemek yiyen çift, ilk kez birlikte İstanbul gecelerinin tadını çıkarırken objektiflere yansıdı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 26 Eylül 2016 - 09:05

Evlendikten sonra ilk kez İstanbul'da dışarıda birlikte görüntülenen Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, tarzlarıyla dikkat çekti. Renk tercihlerini siyahtan yana kullanan çift, son derece uyumluydu.

LÜKS RESTORANDA AKŞAM YEMEĞi

Mayıs ayında Pınar Dilek ile dünyaevine giren pop müziğin megastarı Tarkan, eşiyle ilk kez akşam yemeğinde görüntülendi. Etiler'de bulunan Papermoon Restoran'da arkadaş grubuyla buluşan çift, çıkışta basın mensuplarına mutluluk pozu verdi.

tarkan-ic

BEBEK SORUSUNA GÜLÜP GEÇTi

Yaklaşık iki saat kaldığı mekandan kalabalık bir grupla çıkan Tarkan, arkadaşlarını tek tek öperek vedalaştı. Kapıda gazetecilerin “Bebek düşünüyor musunuz?” sorusunu megastar, kahkaha atarak havada bıraktı. Çift lüks araçlarına binip evlerinin yolunu tuttu.

tarkan-ic-3