Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan’ın düğün tarihi ve yeri belli oldu
Tarkan’ın düğün tarihi ve yeri belli oldu
Megastar Tarkan ve eşi Pınar Dilek, düğünü Almanya'da yapacak.
Magazin 3 Mayıs 2016 - 07:18

Tarkan’ın evlenme haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bu haber hayranlarını üzdüğü kadar, müzmin bekarların da eğlenceli yorumlarına neden oldu. Uzun süredir birlikte olduğu Pınar Dilek’le geçen cuma Tarabya'daki evinin bahçesinde nikâh masasına oturan Tarkan’ın töreni sessizce yapmasının nedeni ise; son zamanlarda artan şehit haberleri…

29 Nisan'da sanatçının Tarabya'daki evinin bahçesinde evlenen çiftin, düğünü Köln'de yapılacak.

Tarkan'ın özel dikim bir takım, Dilek'in ise Zeynep Erdoğan imzalı elbiseyle boy gösterdiği tören, kısa sürede Twitter'ın en çok konuşulan başlıkları arasına girdi.

Çift, gelin tarafının neredeyse tamamının Almanya'da yaşaması nedeniyle düğünü bu cuma Köln'de yapacak. Bu arada Pınar Dilek'in düğün için de farklı bir gelinlik diktirdiği, çiftin balayına haziranda çıkacağı ve şimdilik tercihlerinin Uzakdoğu olduğu öğrenildi. Tarkan balayından sonra ise Avrupa turnesine çıkacak.

TARKAN’DAN BEBEK AÇIKLAMASI

Sürpriz nikahla ilgili ilk kez konuşan Tarkan, ‘Ülke gündemi üzücü. Bu gündemde sessizce nikah yaptık. Düğün 6 Mayıs’ta Köln’de olacak eşim de henüz hamile değil’ açıklamasını yaptı.

Son güncelleme: 12:33 - 03.05.2016