Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan’ın kulisinden iki evlilik çıktı
Tarkan’ın kulisinden iki evlilik çıktı
Almanya doğumlu olan ve olay evlilikleriyle çok konuşulan bu iki genç kadının ortak bir özelliğinin daha olduğu ortaya çıktı.
Magazin 11 Haziran 2016 - 10:21

Eylem Yıldız ve  Pınar Dilek… İkisi de şu günlerde Türkiye'nin en çok konuştuğu kadınlar arasında yer alıyor. Uçankuş TV'nin “İki Kadın
Arasında” programının özel haberine göre Almanya doğumlu olan ve olay evlilikleriyle çok konuşulan bu iki genç kadının ortak bir özelliğinin daha olduğu ortaya çıktı. 5 yıl önce Tarkan'ın Almanya'daki konserinde kulisini ziyaret eden kadınlar arasında şu andaki eşi Pınar Dilek’in yanı sıra İbrahim Toraman'la olaylı boşanma davasıyla gündemde olan eşi Eylem Yıldız'ın da olduğu ortaya çıktı.
tarkan

EVLİLİKLERİYLE ÜNLÜ OLDULAR
Tarkan, Köln'de bir telefon bayisinde satış elemanı olarak çalışan Pınar Dilek ile daha sonra tekrar bir araya gelmiş ve 1 yıl önce aşk yaşamaya başlamış, 29 Nisan'da ise Tarabya'daki evinin bahçesinde evlenmişti. Eylem Yıldız ise 2 yıl önce görkemli bir düğünle İbrahim Toraman'la evlenmiş, hamile olan Yıldız, oğlu Ali Erim'i dünyaya getirmişti. Geçen aylarda ise aynı zamanda avukat olan Eylem Yıldız, darp ettiği ve aldattığı iddiasıyla eşi İbrahim Toraman hakkında 5 milyon tazminat istemli boşanma davası açmıştı.
eylem

ESKİ TESCİLLİ GÜZEL
Eylem Yıldız'ınayrıca 2008 yılında Antalya'da yapılan Miss EU Beauty Contest 2. Avrupa Birliği Güzelik Yarışması'nda ülkemizi temsil ettiği ortaya çıktı. 1981 Düsseldorf  doğumlu ve 1.77 boyundaki Yıldız, 2007 yılında Kıbrıs'ta düzenlenen Miss EU of Turkey yarışmasında ise 2. Seçilmiş. Geçen şubat ayında İbrahim Toraman, eşi Eylem Yıldız'ın açtığı boşanma davasıyla kamuoyunda bilinirliğini artırmaya çalıştığını öne sürmüş ve twitter'dan  “Hakkımda çıkan haberler boşanma görüşmeleri devam ederken ilgili şahsın kamuoyunda bilinirliğini arttırmak… Ve bitmek bilmeyen maddi taleplerine ulaşma çabalarından başka bir amaç taşımamaktadır. Gerekli cevapları hukuki süreçte vereceğimi kamuoyuna bildiririm” açıklamasını yapmıştı.