Reklamsız Sözcü

Tarkan’ın sırları

Özel hayatı her zaman merak edilen Megastar, ilk kez konuştu
06:4618 Eylül 2016
Tarkan’ın sırları
Özel hayatı her zaman merak edilen Megastar, ilk kez konuştu

16 yıl avukatı ve sırdaşı olan Süheyl Atay ile usta gazeteci Ali Eyüboğlu’nun hazırladığı ve iki hafta önce piyasaya çıkan Bir Megastar: Tarkan adlı kitapta ünlü sanatçının çarpıcı açıklamaları yer alıyor. İşte onlardan bazı bölümler:

YUMUŞAK DEĞİLİM

“Türk erkeğinin kalıbına çok aykırı bir erkek var sahnede. Yumuşak olarak nitelendirmemek lazım, öyle değilim. Bana orada (sahnede) ne oluyor bilemiyorum. Ancak öyle olmadığımı biliyorum.”

ÜÇ – DÖRT ÇOCUĞUM OLABİLİR

“Bu dünyaya yararlı bireyler bırakmak istiyorum. İyi bir baba olacağımı hissediyorum. 3-4 çocuk olabilir. Olabildiği kadar çok. Gerekli sevgiyi verebildiğim sürece neden olmasın.”

79

SİBEL CAN’A ÖNCE AŞIK OLDUM, SONRA KIZDIM

“17 yaşında Maksim’de izlediğim Sibel Can’ın dansına aşık oldum. Bir defa onunla karşılıklı göbek atmak isterim dedim. Ardından ‘Kocamdan izin çıkarsa belki olur' boyutuna geldi iş. Buna çok kızdım.”

ALKIŞ SESİ, KADINDAN SEKSTEN ÖTE BİR ŞEY

“Müthiş bir şey alkış sesi. Sahneye çıktığımda dakikalarca duruyorum, gözlerimi yumup dinliyorum. O ses her şeyin ötesinde. Feci bir şey. Kadından, seksten öte bir şey…”

TÜRKİYE’DE KONSERİNE GİDECEĞİM BİRİSİ YOK

“Türkiye’de konserini dinlemek için yırtınacağım, müziğini sevgiyle, iştahla dinleyeceğim biri yok. Olmasını isterdim. Konser performansları düşük. Kasetlerdeki performans sahnede yok.”

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp