Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 10. bölüm 2. fragmanı izle: Pelin kıskançlıktan çıldırıyor
Tatlı İntikam 10. bölüm 2. fragmanı izle: Pelin kıskançlıktan çıldırıyor
Tatlı İntikam 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin, Sinan'ı Rüzgar'dan kıskanıyor. Pelin ve Rüzgar arasında ise gerilim dolu dakikalar yaşanıyor.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 11:08

TATLI İNTİKAM 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanal D’nin ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük ses getiren dizisi Tatlı İntikam’ın 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar ve Sinan’ın sürekli samimi bir şekilde takılmaları Pelin’i rahatsız ediyor ve güzel kadın kıskançlık krizine giriyor. Öte yandan Bülent, Başak’a video göndererek af diliyor.

 

TATLI İNTİKAM 10. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Simay'ın kızının yüzük olayının aslını Başak'a anlatması ile birlikte genç kadın yıkılıyor ve soluğu hemen Bülent'in yanında alıyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan Bülent yediği tokatla neye uğradığını şaşırıyor. Bakalım bu olaydan sonra Bülent Başak ikilisinin aşkları nasıl şekillenecek?

 

SİNAN YENİDEN AŞIK OLUYOR

Rüzgar'la yeni bir oyuna girecek olan Sinan yeniden Pelin'e aşık olduğunu itiraf ediyor fakat Rüzgar bu ilişkiye karşı çıkıyor. Pelin'in ise kıskançlık krizi tavan yapıyor ve Sinan'a Rüzgar için “O senin neyin?” sorusunu sorarken Sinan'dan ise “Biz neyiz?” sorusu geliyor ve bunun ardından ikili arasında beklenmedik bir yakınlaşma gerçekleşiyor.

Tatlı İntikam yeni bölümü ile 28 Mayıs Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…