Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 10. bölüm izle: Pelin Rüzgar’ı fena kıskanıyor
Tatlı İntikam 10. bölüm izle: Pelin Rüzgar’ı fena kıskanıyor
Tatlı İntikam 10. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar'ın gelişi Pelin ve Sinan arasında ufak çaplı bir kriz yaratıyor.
Magazin 28 Mayıs 2016 - 14:31

Kanal D’nin ilk yayınlandığı günden itibaren ekranlara damga vuran romantik – komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 10. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar’ın gelişi ile birlikte Sinan ve Pelin arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Hatta Pelin kıskançlıktan çılgına dönüyor. Pelin bir de Sinan ile Rüzgar’ın sahte evliliklerini duyunca neler yapacak acaba?

BAŞAK BÜLENT’İ AFFEDECEK Mİ?

Tatlı İntikam geçen bölümde Simay’a alınan tek taş yüzük yanlışlıkla Başak’a gitmiş, evlilik hasreti ile yanıp tutuşan genç kadın bunun Bülent’ten geldiğini sanıp havalara uçmuştu. Yeni bölümde Başak, bu olayın böyle gerçekleşmediğini öğrenip Bülent’e tokadı yapıştırıyor. Bülent ise kendisini affettirmek için Başak’a videolu mesaj yolluyor. Bakalım çiçeği burnunda çift bu olay sonrası neler yaşayacak?

Tatlı İntikam’ın 10. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Tatlı İntikam yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

TATLI İNTİKAM 10. BÖLÜM