Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin bu sefer iyice çıldıracak
Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin bu sefer iyice çıldıracak
Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Ttalı İntikam yeni bölümde Rüzgar ve Sinan evlilik yüzüklerini takıp dedenin karşısına geçiyor. Bakalım Pelin bu olayı öğrenince neler yapacak?
Magazin 30 Mayıs 2016 - 11:37

Kanal D’nin ve ekranların en sevilen dizilerinden biri haline gelen romantik – komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ile araları bir hayli bozuk olan Sinan, Rüzgar’a verdiği sözü tutuyor ve ikili formalite icabı evleniyor. Bakalım bizim kıskançlıktan fena halde çatlayan Pelin’imiz bu durumu nasıl karşılayacak?

BAŞAK’TAN ÇILGINCA HAREKET

Bülent tarafından aldatıldığını düşünen Başak çılgınca bir hareket yaparak, Bülent’in fotoğrafının yer aldığı afişlerle tüm sokakları donatıyor. Afişte ise “Yüzüne tükürün!” başlığı altında “Evlilik vaadiyle kandırdı. Onurumla oynadı. Kızınızın, bacınızın, kendinizin başına gelmiş gibi düşünün.” yazısı yer alıyor. Bülent bu yazıyı gördüğünde ne yapğacağını şaşırırken mahalleli tarafından da kınanıyor.

Tatlı İntikam 11. bölümü ile 4 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…