Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanı izle
Tatlı İntikam 11. yeni bölüm fragmanı izle
Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Rüzgar gizlice evleniyor. Pelin bu haberi duyduğunda bakalım neler olacak?
Magazin 3 Haziran 2016 - 13:25

Kanal D’nin ilgiyle izlenen ve her bölümü romantizm kokan dizisi Tatlı İntikam’ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde hem eğlenceli hem de gergin dakikalar izleyicileri bekliyor.

Yüzük olayının iç yüzünü öğrendikten sonra Bülent'ten ayrılan Başak, onu başkalarına kaptırmamak için sistaları ile işbirliği yapıyor. Bülent ise aşk acısını unutmak için Sinan ile birlikte kulübe eğlenmeye gidiyor. İkilinin eğlenmeye gideceğini öğrenir öğrenmez onların gideceği yere gidiyor.

 

Pelin ile araları bir hayli bozuk olan Sinan, Rüzgar’a verdiği sözü tutuyor ve ikili formalite icabı evleniyor. Bakalım bizim kıskançlıktan fena halde çatlayan Pelin’imiz bu durumu nasıl karşılayacak?

BAŞAK ÇILDIRDI

Bülent tarafından aldatıldığını düşünen Başak çılgınca bir hareket yaparak, Bülent’in fotoğrafının yer aldığı afişlerle tüm sokakları donatıyor. Afişte ise “Yüzüne tükürün!” başlığı altında “Evlilik vaadiyle kandırdı. Onurumla oynadı. Kızınızın, bacınızın, kendinizin başına gelmiş gibi düşünün.” yazısı yer alıyor. Bülent bu yazıyı gördüğünde ne yapğacağını şaşırırken mahalleli tarafından da kınanıyor.

Tatlı İntikam 11. bölümü ile 4 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…