Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 12. bölüm 2. fragmanı izle: Rüzgar Sinan’a aşık oldu!
Tatlı İntikam 12. bölüm 2. fragmanı izle: Rüzgar Sinan’a aşık oldu!
Tatlı İntikam 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar Sinan'a aşık olduğunu açıklıyor. Öte yandan Sinan ise Pelin'e sahte evlilik olayını anlatacağını söylüyor.
Magazin 9 Haziran 2016 - 11:51

Kanal D’nin hem romantik hem de komedi unsurları içeren dizisi Tatlı İntikam 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Ceyda’nın planları suya düşünce her geçen gün içindeki intikamı ateşi de büyüyor.

 

“BEN AŞIK OLDUM”

Rüzgar, Sinan’la konuşurken bir anda “Sinan ben aşık oldum” diyor. Genç adam bu sözün ardından afallarken Rüzgar’a aşık olduğu adamın kim olduğunu soruyor. Rüzgar ise “Hiç olmayacak birine” diyor. Bakalım Rüzgar, Sinan’a aşık olduğu adamı açıklayacak mı?

 

SİNAN PELİN’E HER ŞEYİ ANLATMAYI PLANLIYOR

Pelin ile Rüzgar arasındaki çekişme yerini dostluğa bırakıyor. Çünkü Pelin, Rüzgar’ın başka biriyle evli olduğunu zannediyor. Sinan ise mahkemeden sonra Pelin’le konuşup her şeyi anlatacağını söylüyor. Nitekim de Sinan, Pelin’i karşısına alarak konuşmaya başlıyor. Bakalım Sinan sevdiği kadına gerçeği anlatabilecek mi? Anlattığı zaman Pelin nasıl bir tepki verecek?

Tatlı İntikam 12. bölümüyle 11 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…