Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı izle: Rüzgar ile Pelin dost oldu
Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı izle: Rüzgar ile Pelin dost oldu
Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar ve Pelin iki yakın arkadaş oluyor fakat Sinan bu duruma anlam veremiyor. Gerçek ise sonradan ortaya çıkıyor.
Magazin 5 Haziran 2016 - 14:34

Kanal D’nin ve ekranların en sevilen dizilerinden biri haline gelen Tatlı İntikam’ın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar ve Pelin’in arasından su sızmazken Sinan ise bu durum karşısında hayretlere düşüyor. Fakat Pelin, Rüzgar’ın başka birisiyle evli olduğunu zannediyor. Bakalım kıskanç aşık, Rüzgar’ın Sinan’la evli olduğunu öğrenince neler yapacak?

Tatlı İntikam 12. bölümü ile 11 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sinan'ın, Rüzgar'a vermiş olduğu söz ayağına dolanmaya başlar. Sinan bir yandan evcilik oyununu devam ettirmeye çalışırken bir yandan da bu durumu herkesten gizlemek için uğraşır. Bülent'in aslında kendisine evlenme teklifi etmediğini öğrenen Başak kayıplara karışır. Herkes Başak'ı aramak için seferber olur. Bu süreçte Pelin ve Sinan zorunlu olarak yan yana gelirler. Aralarındaki gerilim artarken Pelin; Sinan'la Rüzgar'ın oyununu öğrenmeye bir adım daha yaklaşır.