Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı izle: Sinan Pelin’e gerçeği anlatacak mı?
Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı izle: Sinan Pelin’e gerçeği anlatacak mı?
Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan, Pelin ve Rüzgar'ın samimi bir şekilde görünce neye uğradığını şaşırıyor. Gerçek ise sonradan ortaya çıkıyor.
Magazin 7 Haziran 2016 - 12:50

Kanal D’nin 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitlediği komedi – romantik dizisi Tatlı İntikam’ın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar’ın başka birisiyle evli olduğunu düşünen Pelin, Sinan’ın Rüzgar ile çok yakın dost olduğuna inanmış durumda. Bu sebepten ötürü artık Rüzgar ile didişmek yerine onunla dost olmaya karar veriyor. Sinan ise bu dostluğun nedenini henüz bilmiyor ve ikiliyi samimi bir şekilde görünce şaşırıyor. Bakalım Pelin, Rüzgar ve Sinan’ın evlilik oyununu öğrenince ne yapacak? Sinan aşık olduğu kadına gerçeği anlatacak mı?

Tatlı İntikam 12. bölümü ile 11 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sinan'ın, Rüzgar'a vermiş olduğu söz ayağına dolanmaya başlar. Sinan bir yandan evcilik oyununu devam ettirmeye çalışırken bir yandan da bu durumu herkesten gizlemek için uğraşır. Bülent'in aslında kendisine evlenme teklifi etmediğini öğrenen Başak kayıplara karışır. Herkes Başak'ı aramak için seferber olur. Bu süreçte Pelin ve Sinan zorunlu olarak yan yana gelirler. Aralarındaki gerilim artarken Pelin; Sinan'la Rüzgar'ın oyununu öğrenmeye bir adım daha yaklaşır.

Son güncelleme: 17:25 - 07.06.2016