Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 13. bölüm 2. fragmanı izle: Duygulandıran kavuşma
Tatlı İntikam 13. bölüm 2. fragmanı izle: Duygulandıran kavuşma
Tatlı İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin arasında çok büyük bir kriz yaşanıyor fakat iki aşık bu krizin ardından muhteşem bir kavuşma yaşanıyor.
Magazin 15 Haziran 2016 - 16:39

Kanal D’nin cumartesi günlerine damga vuran ve her bölümü büyük ilgiyle izlenen romantik – komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Sinan aşçılık yarışması için gittikleri otelde çok büyük bir kavga yaşıyor. Fakat birbirlerine deli gibi aşık olan ikili bu kavganın ardından daha fazla küs kalamıyor ve muhteşem bir kavuşma yaşıyorlar.

TATLI İNTİKAM 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Pelin ile aşçı yarışması için otele giden Sinan'ı hiç beklenmedik bir gelişme bekliyor. Bu ani sürpriz Sinan'ı endişelendiriyor.

TATLI İNTİKAM 13. BÖLÜM 1. FRAGMANI

“ONDAN UZAK DUR!”

Pelin ve Sinan aşçılık yarışması için bir otele yerleştikleri sırada Sinan’ın eski bir arkadaşı çıkageliyor. Sinan eski bir aşçı olan arkadaşını karşısında görür görmez neye uğradığını şaşırıyor. Yakışıklı adam Pelin’e ise ondan uzak durması ve konuşmaması için telkinlerde bulunuyor. Sinan’ın abarttığını düşünen Pelin “Ay bu beni kıskanıyor” diyerek durumu yanlış anlıyor.

Tatlı İntikam 13. bölümü ile 18 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…