Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 13. bölüm 3. fragmanı izle: ‘Onsuz olmaz’
Tatlı İntikam 13. bölüm 3. fragmanı izle: ‘Onsuz olmaz’
Tatlı İntikam 13. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin büyük bir tartışma yaşıyor fakat iki aşık daha fazla küs kalamıyor.
Magazin 17 Haziran 2016 - 17:16

Kanal D’nin her bölümü soluksuz takip edilen dizilerinden biri haline gelen dizisi Tatlı İntikam’ın 13. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin büyük bir tartışma yaşıyor.

 

Pelin sevdiği adama “Bana bak Tankut Sinan Yılmaz, ben sıkıldım, artık bir karar ver. Bugünde mi yaşamak istiyorsun yoksa geçmişte mi? Karar ver öyle çık karşıma.” deyip kapıyı kapatıyor. Sinan da odasına çekliyor. Fakat iki aşık bu küslüğün ardından muhteşem bir kavuşma anı yaşıyor.

“ONDAN UZAK DUR!”

Pelin ve Sinan aşçılık yarışması için bir otele yerleştikleri sırada Sinan'ın eski bir arkadaşı çıkageliyor. Sinan eski bir aşçı olan arkadaşını karşısında görür görmez neye uğradığını şaşırıyor. Yakışıklı adam Pelin'e ise ondan uzak durması ve konuşmaması için telkinlerde bulunuyor. Sinan'ın abarttığını düşünen Pelin “Ay bu beni kıskanıyor” diyerek durumu yanlış anlıyor.

Tatlı İntikam 13. bölümü ile 18 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…