Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 13. yeni bölüm fragmanı izle: Sinan’ı şoke eden gelişme
Tatlı İntikam 13. yeni bölüm fragmanı izle: Sinan’ı şoke eden gelişme
Tatlı İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ile Sinan aşçılık yarışması şehir dışına gidiyor. Burada Sinan'ı kötü bir sürpriz bekliyor.
Magazin 13 Haziran 2016 - 15:06

Tatlı İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ile Sinan aşçılık yarışması şehir dışına gidiyor. Burada Sinan’ı kötü bir sürpriz bekliyor.

 

Kanal D’nin yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgiyle izlenen dizisi Tatlı İntikam’ın 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan’ı çok kötü bir sürpriz bekliyor.

“ONDAN UZAK DUR!”

Pelin ve Sinan aşçılık yarışması için bir otele yerleştikleri sırada Sinan’ın eski bir arkadaşı çıkageliyor. Sinan eski bir aşçı olan arkadaşını karşısında görür görmez neye uğradığını şaşırıyor. Yakışıklı adam Pelin’e ise ondan uzak durması ve konuşmaması için telkinlerde bulunuyor. Sinan’ın abarttığını düşünen Pelin “Ay bu beni kıskanıyor” diyerek durumu yanlış anlıyor.

Tatlı İntikam 13. bölümü ile 18 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…