Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 14. bölüm izle: (25 Haziran)
Tatlı İntikam 14. bölüm izle: (25 Haziran)
Tatlı İntikam 14. bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Tatlı İntikam yeni bölümde bakalım Pelin ile Sinan arasındaki ayrılık nasıl noktalanacak?
Magazin 25 Haziran 2016 - 15:16

Kanal D’nin cumartesi günlerine damga vuran romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 14. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin yol ayrımında…

Rıza’nın Pelin’e Sinan ile Rüzgar’ın evli olduğunu anlatması iki aşığı geri dönüşü olmayan bir yola sürüklüyor. Sinan her şeyi anlatmak istese de öfkeden deliye dönen Pelin hiçbir şey duymak istemiyor.
Sinan hayatının en ağır ikinci darbesiyle karşı karşıya… Sinan sevdiği kadını yine mi kaybedecek yoksa bu kriz atlatılacak mı?

PELİN PARİS’E GİDİYOR

Sinan'ın Rüzgar'la evli olduğunu öğrenen Pelin gözyaşlarına boğuluyor ve Sinan'a tokadı yapıştırıyor. Bununla da yetinmeyen Pelin çektiği bu acıyı unutmak için Paris'e gitme kararı alıyor. En yakın arkadaşının Paris'e gideceğini duyan Başak ise çaresizliğe kapılıyor.

KEREM SİNAN KAVGASI

Pelin'in Sinan'dan ayrıldığını duyan Kerem Sinan'a “Demek ki artık rahatça çiçek gönderip Pelin'le buluşabilirim” diyor. Bu sözlerin ardından sinirden deliye dönen Sinan “Ne diyorsun lan sen! Ulan sen Pelin'ime benim sevgilime nasıl çiçek gönderirsin! O kız benim karım olacak lan!” diyerek yumruğu yapıştırıyor. aldığı darbenin ardından yere yığılan Kerem Sinan'dan “Tamam Sinan” diyerek özür diliyor.

Tatlı İntikam’ın 14. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Tatlı İntikam’ın yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz seyretmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TATLI İNTİKAM 14. BÖLÜM