Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 14. yeni bölüm fragmanı izle: Duygusal diyalog
Tatlı İntikam 14. yeni bölüm fragmanı izle: Duygusal diyalog
Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ile Rüzgar arasındaki sahte evliliği öğrenen Pelin üzüntüden kendini kahrederken Sinan ise güzel kadına bu oyunun biteceği hakkında söz veriyor.
Magazin 20 Haziran 2016 - 09:56

Kanal D’nin yayın hayatına başladığı günden itibaren büyük ses getiren romantik – komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Rüzgar’ın evliliğini öğrenen Pelin gözyaşlarına boğuluyor. Sinan onu üzmemek için bu oyuna soz vermeyi planlıyor.

“DÜNÜR OLUYORUZ”

Sinan, sahte evlilik olayının, annesinin tarafından öğrenilmemesi için Rüzgar'ı uyarıyor. Fakat iş işten çoktan geçiyor. Turgut Bey, Sinan'ın annesinin yanına giderek “Dünür oluyoruz” diyor. Meliha Hanım, bu sözler karşısında neye uğradığını şaşırıyor.

“SEN ÜZÜLÜNCE BENİM İÇİM YANIYOR”

Pelin, Sinan'la Rüzgar'ın evliliğini duyunca çok üzülüyor. Sinan, Pelin'in bu kadar çok üzülmesine dayanamıyor ve Rüzgar'dan durumu anlatması için ricacı oluyor. Daha sonra Pelin'le yüz yüze geln Sinan “Sen üzülünce benim içim yanıyor Pelin. İnan bana, sana söz veriyorum bu oyun bitecek.” derken Pelin ise “Keşke inanabilsem” diyerek genç adamın içini acıtacak bir söz sarfediyor.

Tatlı İntikam 14. bölümü ile 25 Haziran Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında…