Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 14. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin Paris’e gidiyor
Tatlı İntikam 14. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin Paris’e gidiyor
Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin babasından duyduğu şok gerçekle neye uğradığını şaşırıyor.
Magazin 23 Haziran 2016 - 15:31

Kanal D’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgiyle izlenen romantik – komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde hayatının en ağır ikinci darbesiyle karşı karşıya… Sinan sevdiği kadını yine mi kaybedecek yoksa bu kriz atlatılacak mı?

PELİN PARİS’E GİDİYOR

Sinan'ın Rüzgar'la evli olduğunu öğrenen Pelin gözyaşlarına boğuluyor ve Sinan'a tokadı yapıştırıyor. Bununla da yetinmeyen Pelin çektiği bu acıyı unutmak için Paris'e gitme kararı alıyor. En yakın arkadaşının Paris'e gideceğini duyan Başak ise çaresizliğe kapılıyor.

KEREM SİNAN KAVGASI

Pelin'in Sinan'dan ayrıldığını duyan Kerem Sinan'a “Demek ki artık rahatça çiçek gönderip Pelin'le buluşabilirim” diyor. Bu sözlerin ardından sinirden deliye dönen Sinan “Ne diyorsun lan sen! Ulan sen Pelin'ime benim sevgilime nasıl çiçek gönderirsin! O kız benim karım olacak lan!” diyerek yumruğu yapıştırıyor. aldığı darbenin ardından yere yığılan Kerem Sinan'dan “Tamam Sinan” diyerek özür diliyor.

Tatlı İntikam 14. bölümü ile 24 Haziran Cuma saat 20.00'de Kanal D ekranlarında…