Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 14. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin Sinan’ı affedecek mi?
Tatlı İntikam 14. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin Sinan’ı affedecek mi?
Tatlı İntikam 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan Rüzgar'la olan sahte evlilik oyununa bir son vereceğini Pelin'e açıklıyor fakat güzel kadın bu sefer pek de ikna olmuşa benzemiyor.
Magazin 21 Haziran 2016 - 11:47

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen romantik – komedi dizilerinden bir tanesi olan Tatlı İntikam’ın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Rüzgar arasındaki evliliği öğrenen Pelin ağır bir yara alıyor. Zaten Rüzgar’ı fena halde kıskanan Pelin bir de bu olay patlak verince çok ağır bir yara alıyor.

“DÜNÜR OLUYORUZ”

Sinan, sahte evlilik olayının, annesinin tarafından öğrenilmemesi için Rüzgar’ı uyarıyor. Fakat iş işten çoktan geçiyor. Turgut Bey, Sinan’ın annesinin yanına giderek “Dünür oluyoruz” diyor. Meliha Hanım, bu sözler karşısında neye uğradığını şaşırıyor.

“SEN ÜZÜLÜNCE BENİM İÇİM YANIYOR”

Pelin, Sinan’la Rüzgar’ın evliliğini duyunca çok üzülüyor. Sinan, Pelin’in bu kadar çok üzülmesine dayanamıyor ve Rüzgar’dan durumu anlatması için ricacı oluyor. Daha sonra Pelin’le yüz yüze geln Sinan “Sen üzülünce benim içim yanıyor Pelin. İnan bana, sana söz veriyorum bu oyun bitecek.” derken Pelin ise “Keşke inanabilsem” diyerek genç adamın içini acıtacak bir söz sarfediyor.

Tatlı İntikam 14. bölümü ile 25 Haziran Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında…