Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 15. bölüm 2. fragmanı izle: Pelin Paris’e gitmiyor
Tatlı İntikam 15. bölüm 2. fragmanı izle: Pelin Paris’e gitmiyor
Tatlı İntikam 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin Paris'e gitmekten vazgeçiyor ve babasıyla duygusal bir konuşma yapıyor.
Magazin 1 Temmuz 2016 - 15:56

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanal D’nin ve ekranların romantik komedi dizileri arasında en beğenilen yapımlarından bir tanesi olan Tatlı İntikam’ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ile Sinan’ın barış barışmayacağı merak konusu olurken 2. fragmanda bu konunun cevabı veriliyor. Pelin Paris’e gitmekten vazgeçiyor ve babasına Sinan’ı ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Bu konuşma esnasında ise duygu dolu anlar yaşanıyor.

 

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Dizinin geçen bölümünde Sinan'ın Pelin'in taksisini durdurarak onu Paris'e gitme konusunda vazgeçirme çabası fayda etmemiş Pelin yoluna devem etmişti. Yeni bölüm fragmanında ise bu sefer taksi şoförü Sinan'ın duygularına inanarak güzel kadını yurt dışına çıkmaması konusunda ikna etmeye çalışıyor. Peki Pelin kararından vazgeçecek mi?

Tatlı İntikam 15. bölümü ile 9 Temmuz Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…