Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 15. bölüm 3. fragmanı izle
Tatlı İntikam 15. bölüm 3. fragmanı izle
Tatlı İntikam 15. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin Sinan'la aralarında hiçbir şey olmadığını Rüzgar'ın dedesine ispatlamaya çalışıyor.
Magazin 9 Temmuz 2016 - 09:50

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Kanal D’nin iddialı yapımlarından bir olan romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 15. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Tatlı İntikam yeni bölümde Paris’e gitmekten vazgeçen Pelin, ilginç bir kararla Sinan ve Rüzgar’ın sahte evliliğini sürdürmeleri için yardımcı oluyor.

 

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanal D'nin ve ekranların romantik komedi dizileri arasında en beğenilen yapımlarından bir tanesi olan Tatlı İntikam'ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ile Sinan'ın barış barışmayacağı merak konusu olurken 2. fragmanda bu konunun cevabı veriliyor. Pelin Paris'e gitmekten vazgeçiyor ve babasına Sinan'ı ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Bu konuşma esnasında ise duygu dolu anlar yaşanıyor.

 

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Dizinin geçen bölümünde Sinan’ın Pelin’in taksisini durdurarak onu Paris’e gitme konusunda vazgeçirme çabası fayda etmemiş Pelin yoluna devem etmişti. Yeni bölüm fragmanında ise bu sefer taksi şoförü Sinan’ın duygularına inanarak güzel kadını yurt dışına çıkmaması konusunda ikna etmeye çalışıyor. Peki Pelin kararından vazgeçecek mi?

 

Magazin 9 Temmuz 2016 - 09:50