Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanı izle: Pelin ve Sinan barışacak mı?
Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanı izle: Pelin ve Sinan barışacak mı?
Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Sinan'ın barışıp barışmayacağı merak konusu oldu.
Magazin 29 Haziran 2016 - 15:31

Kanal D’nin sevilen ve her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin Paris’e gidecek mi?

Dizinin geçen bölümünde Sinan’ın Pelin’in taksisini durdurarak onu Paris’e gitme konusunda vazgeçirme çabası fayda etmemiş Pelin yoluna devem etmişti. Yeni bölüm fragmanında ise bu sefer taksi şoförü Sinan’ın duygularına inanarak güzel kadını yurt dışına çıkmaması konusunda ikna etmeye çalışıyor. Peki Pelin kararından vazgeçecek mi?

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, babasından öğrendiği gerçekle yıkılır. Sinan, ona büyük bir yalan söylemiştir. Sinan ise, Rüzgar ile konuşarak bu oyunu bitirmek ister. Bir daha Pelin’i kaybetmeyi göze almayacaktır. Pelin’e gider ve bu oyunu bir an önce sonlandıracağını söyler. Ama, Pelin’in artık ne güveni ne de inancı kalmıştır.