Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 15. son bölüm izle: Pelin zan altında
Tatlı İntikam 15. son bölüm izle: Pelin zan altında
Tatlı İntikam 15. bölüm dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Tatlı İntikam son bölümde Turgut Bey gördüğü manzara karşısında kalp krizi geçiriyor.
Magazin 10 Temmuz 2016 - 08:14

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen yapımı haline gelen dizisi Tatlı İntikam’ın 15. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Tatlı İntikam son bölümde Paris’e gitme kararından vazgeçen Pelin, Sinan ile tekrar bir araya geliyor. Güzel kadın hatta Sinan ve Rüzgar’ın sahte evliliklerinin bir parçası oluyor ve Turgut Bey’in bu son günlerinde Rüzgar’a yardımcı oluyor. Fakat işler hiç de istenildiği gibi gitmiyor.

Tatlı İntikam’ın son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

TATLI İNTİKAM 15. BÖLÜM

TATLI İNTİKAM 14. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, babasından öğrendiği gerçekle yıkılır. Sinan, ona büyük bir yalan söylemiştir. Sinan ise, Rüzgar ile konuşarak bu oyunu bitirmek ister. Bir daha Pelin'i kaybetmeyi göze almayacaktır. Pelin'e gider ve bu oyunu bir an önce sonlandıracağını söyler. Ama, Pelin'in artık ne güveni ne de inancı kalmıştır.