Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 15. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin vazgeçecek mi?
Tatlı İntikam 15. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin vazgeçecek mi?
Tatlı İntikam 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin'in ülke dışına çıkıp çıkmayacağı merak konusu olurken Sinan ise sevdiği kadının gidişiyle mahvoluyor.
Magazin 27 Haziran 2016 - 09:22

Kanal D’nin cumartesi günlerine damga vuran dizisi Tatlı İntikam’ın 15. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin Paris’e gitme kararından vazgeçecek mi?

 

Sinan’ın, Pelin’in bulunduğu aracı durdurmasının ardından taksicinin sürekli olarak, Sinan’ın çok seviğini belirtmesi ve Pelin’i vazgeçirme çabası işe yereyecek mı? Peki, Sinan Pelin gittikten sonra ne yapacak?

Tatlı İntikam 15. bölümü ile 9 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında…

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, babasından öğrendiği gerçekle yıkılır. Sinan, ona büyük bir yalan söylemiştir. Sinan ise, Rüzgar ile konuşarak bu oyunu bitirmek ister. Bir daha Pelin'i kaybetmeyi göze almayacaktır. Pelin'e gider ve bu oyunu bir an önce sonlandıracağını söyler. Ama, Pelin'in artık ne güveni ne de inancı kalmıştır.