Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 16. bölüm 2. fragmanı izle: Pelin kaçırılıyor
Tatlı İntikam 16. bölüm 2. fragmanı izle: Pelin kaçırılıyor
Tatlı İntikam 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin yaşadığı sarsıntıları atlatamadan bir de kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından kaçırılıyor.
Magazin 15 Temmuz 2016 - 09:01

TATLI İNTİKAM 16. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanal D’nin romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Turgut Bey kalp krizini atlatıyor. Rüzgar’ın Sinan’a aşık olduğunu fark eden Turgut Bey, torununa bunu Sinan’a anlatması konusunda uyarılarda bulunuyor fakat Rüzgar deliye dönüyor. Torununun bu halini gören Turgut Bey “Kızım seninki aşıklık değil seninki hastalık” diyor. Bu sözlerin ardından daha da çılgına dönen Rüzgar elindeki bardağı yere fırlatarak “Ben hasta değilim!” diyor ve bağırmaya başlıyor.

 

PELİN KAÇIRILIYOR

Ceyda Sinan’ın mekanını basarak Pelin’e saldırıyor. Araya Bülent girerek onu korurken Ceyda “Bu iş burada bitmeyecek!” diyerek tehdit ediyor. Bu olayların ardından Pelin bir kişi tarafından etkisiz hale getirilerek kaçırılıyor.

TATLI İNTİKAM 16. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Turgut Bey, Sinan ve Pelin'i dudak dudağa görünce kalp krizi geçiriyor. Rüzgar ise tüm suçun Pelin'de olduğunu söylüyor.

 

“SAKIN DOKUNMA BANA!”

Üzgün halde dedesinden iyi bir haber bekleyen Rüzgar'ı teselli etmeye çalışan Pelin, hiç beklenmedik bir tepkiyle karşılaşıyor. Rüzgar Pelin'e “Sakın dokunma bana! Sabredeceğiniz bir gündü. Madem dayanamayacaktın neden yardım ettin o zaman?” diyerek öfke kusarken Sinan ise tüm suçun kendisinde olduğunu belirterek Pelin'i korumaya çalışıyor. Güzel kadın duydukları karşında daha fazla dayanamayarak orayı terk etmek isterken Sinan ise onu durdurmaya çalışıyor.
Tatlı İntikam 16. bölümüyle 15 Temmuz Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…