Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 16. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin suçlu ilan edildi
Tatlı İntikam 16. yeni bölüm fragmanı izle: Pelin suçlu ilan edildi
Tatlı İntikam 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Turgut Bey kalp krizini atlatırken tüm olayların sorumlusu olarak ise Pelin gösteriliyor.
Magazin 19 Temmuz 2016 - 14:29

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen yarımlarından birisi olan Tatlı İntikam’ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin’i öpüşürken gören Turgut Bey kalk krizi geçirip hastaneye kaldırılmıştı. Yeni bölümde Turgut Bey kalp krizini atlatırken Rüzgar ise tüm olayların sorumlusu olarak Pelin’i görüyor.

Rüzgar, Sinan ile Pelin'i dedesinin durumundan sorumlu tutar. Özellikle Pelin'i suçlar. Dedenin hastalığıyla Rüzgar'ın geçmişi ile ilgili bazı gerçekler de ortaya çıkmaya başlar.

Sinan ve Bülent, restoran parasını ararken karşılarına yeni bir engel çıkar. Sinan ve Pelin bütün bu olanlara rağmen aşklarını yaşamaya çalışırken Pelin'i kötü bir son beklemektedir.

Tatlı İntikam 16. bölümü ile 23 Temmuz Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…