Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 16. yeni bölüm fragmanı izle: ‘Sakın dokunma bana!’
Tatlı İntikam 16. yeni bölüm fragmanı izle: ‘Sakın dokunma bana!’
Tatlı İntikam 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Turgut Bey'in kalp krizi geçirip acil olarak hastaneye kaldırılmasının ardından Pelin, Rüzgar tarafından kötü kadın olarak ilan ediliyor.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 14:42

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Tatlı İntikam’ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Turgut Bey, Sinan ve Pelin’i dudak dudağa görünce kalp krizi geçiriyor. Rüzgar ise tüm suçun Pelin’de olduğunu söylüyor.

 

“SAKIN DOKUNMA BANA!”

Üzgün halde dedesinden iyi bir haber bekleyen Rüzgar’ı teselli etmeye çalışan Pelin, hiç beklenmedik bir tepkiyle karşılaşıyor. Rüzgar Pelin’e “Sakın dokunma bana! Sabredeceğiniz bir gündü. Madem dayanamayacaktın neden yardım ettin o zaman?” diyerek öfke kusarken Sinan ise tüm suçun kendisinde olduğunu belirterek Pelin’i korumaya çalışıyor. Güzel kadın duydukları karşında daha fazla dayanamayarak orayı terk etmek isterken Sinan ise onu durdurmaya çalışıyor.

Tatlı İntikam 16. bölümüyle 15 Temmuz Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…